Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sajnos elegsok lelki trauma...

Sajnos elegsok lelki trauma ert az elmult honapba 12. hettol vissza szoktam a cigire mashogy nem birtam! Jelenleg 16 khm vagyok es segitseget szeretnek kerni a leszokasba hogy lehetne minnel elobb?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem veszel ha elfogy, ha mégis, nem teszed a szádba, ha mégis, nem gyújtod meg, ennyi.
2018. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

A lelki traumákat kell okozó problémákat kell megoldani.

Utána pedig szimplán elhagyni és hiába nagyon nagy a szükség... inkább szenvedni.

Pár nap és elmúlik.

2018. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves elso feleslegesen irtal!! Masodik koszonom! 4 het alatt 2 temetes kozelicsaladtagok plusz egy 7 eves kapcsolat megszunese... nem tudom mikorra nyugszok meg!
2018. szept. 28. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Gondolj arra hogy a cigizéseddel csak a bajokat tetézed! Minden slukkal a gyereked mérgezed. Ha ez nem elég motiváció akkor semmi nem lesz az. Ennél nagyobb motivació nincs a leszokásra mint elkepzelni a slukkolgatásod közben, hogy "ez az kisbabám küldöm neked a kátrányt, meg ma meg tizenötször megkapod az adagod"

Ez nem elég a leszokáshoz? Te pöfékelsz, ő fuldoklik.

2018. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
27%
Szia! Gondolj vissza, hogy ma hany szal cigit szivtal! Abbol vonj ki egyeg, annyi legyen holnap, kettovel kevesebb holnaputan es igy tovabb. Hidd el, menni fog!
2018. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen a gyereked károsítod.

Te NEM azt választod, hogy cigizel/kibírod 2 évig, hanem azt, hogy a következő 2 évben (míg megszületik+kicsi) nem mérgezed őt, vagy pedig mérgezed a cigivel, aztán olyan súlyos betegsége lesz hogy 40 évig ápolhatod.

2018. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy beteg vagy egészséges gyereket akarsz e. Egyébként meg csak rajtad múlik. Terhességem alatt apukám halálos beteg volt, szülés után nemsokkal meg is halt, és hagyott el a férjem. Ettől függetlenül nem mérgeztem a gyerekem. Miért, mert van önuralmam !
2018. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy dohányos voltam de mar tervezéskor letettem. Nem tudom milyen szülő lesz az aki már terhesen sem tud vigyázni a gyerekére. Bocs, nem is nem tud vigyázni hanem károsítja és veszelyezteti. El nem tudom kepzelni amúgy hogy ez miért nem büntetőjogi kategória......12. hét után már nem lehet elvetetni mert élet meg jogai vannak, de veszélyeztetni azt lehet...bezzeg a dohányboltba nem mehet be 18 even aluli mert veszélyeztetés ha MEGLÁT egy cigisdobozt. De már a méhben függővé tenni, koraszülötté vagy épp tüdőbeteggé, az igen, azt szabad.
2018. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolj,hogy beteg lehet a kisbabád.Ezáltal nem fogsz rágyujtani.
2018. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!