Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol próbáljam ki a cigarettát?

Hol próbáljam ki a cigarettát?

Figyelt kérdés
Ma lettem 18 és mindenképp ki szeretném próbálni (egy alkalomról lenne szó), de olyan helyen kéne ahol semmilyen ismerős nem láthat még. Plusz tudnátok mondani valami jó ötletet, hogy ne érezzék még a szágót rajtam?

2019. szept. 20. 22:01
 1/9 anonim válasza:
51%

Én anno 13-14 évesen nem csináltam belőle nagy ügyet, kimentem a hátsó udvarba mikor nem volt otthon senki, leültem a kerítés tövébe és elszívtam pár szálat gyors.:D

Amúgy nem hinném hogy annyira megéreznék, fújd be magad utána ha nagyon elővigyázatos akarsz lenni, de szerintem tök felesleges. Én az “eset” után fél órával még meg is öleltem anyámat, nem érzett semmit. Pedig ő érzékeny a cigi szagra.

Ha meg megérzi, max azt mondod hogy az osztálytársaid voltak aztán kész.

2019. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Pont ezen a szép napon akarsz rosszul lenni? Ünnepeld meg valami mással!

Boldog szülinapot! 🎂

2019. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ezen a napon akarok rosszul lenni, hanem az elkövetkező napok valanelyikén
2019. szept. 20. 22:21
 4/9 Trevor. ***** válasza:
51%
Ha jól értem, egyedül szeretnéd. Ha városban laksz, akkor a helyedben keresnék egy szimpatikus lakótelepet, ahol nem ismersz senkit. Általában szoktak lenni padok a házak előtt/között, oda kiülsz és kipróbálod. Annyi, hogy ne erős cigit vegyél (pl. piros marlbit biztosan ne) és legyen nálad innivaló. Utána mentolos rágó és sétálj egy fél órát, senki sem fogja megérezni rajtad. Illetve moss kezet alaposan.
2019. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne erdőben.
2019. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Menj a város másik végèbe, ha falusi vagy suliba biztos városba jársz, menj el jó messzire a sulitól. Vegyél valami gyenge cigit(a fehér dobozosak a gyengèk). A kezedben meg cserèlgesd a cigit, mert nagyon beleivódik a füst az ujjaidba. Aztán sétálj egy kicsit, egyél valamit és senki nem fogja megérezni. Azért óvatosan, ràszokni nem éri meg.
2019. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Inkabb ne próbáld ki. Mindenki igy kezdi. Csak egy cigi.... aztán majd 20 év dohányzás után rájössz, hogy mi a fenének kellett ez.
2019. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne próbáld ki! Ha mégis, szerintem ne egyedül. Van, aki nagyon rosszul lesz az első alkalomtól (de legalább nagyobb az esély, hogy nem folytatja).
2019. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Én úgy csináltam 12 évesen, hogy mikor nem voltak otthon ki ültem a ház elé és lazán elszívtam :D
2019. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!