Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15/lány vagyok, a szüleim...

15/lány vagyok, a szüleim haragudnának ha kipróbálnám a vizipipát?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nem olyan káros, mint a cigi. Nem cigizek, egyszer kipróbáltam, tudnak róla, ennyi volt. A vizipipáért haragudnának? Csak kipróbálni szeretném. Csak mert barátnőm elmondta a szüleinek, hogy vizipipázni fogunk, és én is inkább elmondom, mint mástól tudják meg..
2010. júl. 15. 13:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

14:23: Mert a barátnőm elmondta az anyjának, és inkább tőlem tudják meg a szüleim, mint más szülőktől!

14:05: Nem tetszett nekik a cigi, megígértették velem, hogy többet ne...


Még annyit írnék, hogy ha egy engedékeny-szigorú skálát nézünk, akkor inkább a szigorú felé írnám be őket...


Köszi a válaszokat! Ha valaki akar írjon még! :)

2010. júl. 15. 14:30
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez a szüleidtől függ.Nekem 14 évesen is engedték mert tudták hogy nemlesz bajom tőle.Valakinek 17 évesen se.

De télleg semmi bajod nemlesz tőle.Főképp ha csak dohányt raksz bele.

2010. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Már évek óta pipázom alkalomszerűen, egyáltalán nem szoktam rá, önuralom kérdése az egész. Egy kipróbálástól meg végképp nem lesz bajod, ha végigmész egy főúton már az károsabb... Am nekem első alkalommal még nem is tetszett, de nem csak én voltam vele így.

19F

2010. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ismerek olyan nőt aki a 10 éves gyerekével pipázik csak nem üt agyon 15 évesen
2010. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát jó, köszi a válaszokat, mindenesetre úgy döntöttem hogy nem mondom el nekik :D
2010. júl. 16. 14:05
 16/16 anonim ***** válasza:
jobban teszed...
2010. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!