Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a problèma?

Mi lehet a problèma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok és 3és fél éve dohányzom kisebb nagyobb kihagyásokkal és nagyjábol 2-3 hónapja észrevettem, hogy egy fajta kényszert érzek arra, hogy egy mélyebb/nagyobb levegöt vegyek nagyjábol 1-2 percenként, van amikor ez az "érzés" nem jön elö egy fél napig és van amikor nem annyira intenzíven. Lehet van valami baj, vagy csak én képzelem be magamnak? Nem szívok sokat, slim cigiket vagy fehér/szürke Dunhillt, de az is nagyjábol 2ès fél/3 napig bírja ki nekem. Mi lehet itt?

2019. szept. 26. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem sportolok már elég régóta és gondoltam arra, hogy esetleg kicis a tudökapacitásom, nem vagyok túlsúlyos
2019. szept. 26. 16:47
 2/4 A kérdező kommentje:
Jobban leírva ez a "kényszer" olyan, hogy úgy érzem mintha elfogyna a levegőm és egy nagyot kéne vegyek, hogy újra legyen levegőm
2019. szept. 26. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Probléma : b*szki 18 évesen gondolsz bele hogy már 3 éve dohányzol?


Megoldás: tüdőszűrés mert lehet a tudőd egy része már el vn használva ezért kell a nagyobb levegővétel+ cigi letétele

2019. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szervezetednek elege van a füstből, próbálj meg kevesebbet gyújtani első kőrben ha nem tudod még letenni.
2019. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!