Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti miért szerettek cigizni?

Ti miért szerettek cigizni?

Figyelt kérdés
(Nyilván csak azokhoz szól a kérdésem, akik dohányoznak)

2019. okt. 4. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem szeretek.


Amikor cigizek,mindig gondolkodom.

Persze hulyesegen,amin nem kéne agyalni.


Mostmár le kéne rakni.

2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Hülye kérdés már megbocsáss. Az emberek java része nem szeret cigizni csupán a nikotin utáni sóvárgást csillapitja vele.

Vagyis én igy voltam ezzel.

Nem kimondottam szerettem cigizni de könyebb volt rágyujtani mint hetegik az elvonasi tünetekkel küzdeni.

2019. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ritkán dohányzom (nem függőségből)

Amikor megyünk be a suliba 1-2 slukkot szoktam csak szívni heti 1-2x. Jólesik egy stresszesebb nap előtt, meg ha rossz kedvem van.

2019. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 akkor gondolj az első "cigizős hetedre", és hogy akkor miért csináltad tovább? azt az érzést képzeld el, na azt azt érzést van hogy hónapokig érzed, vagy van aki egész életében is
2019. okt. 4. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Az az "érzés" az mind csak a nikotin semmi egyéb. Elárasztja az agyad, endorfint termel stb. Azert jó cigizni. A hosszantartó leszokási folyamatom alatt sokaig e cigiztem abban is volt elég nikotin ahoz, hogy ugyan olyan "érzést" váltson ki. Sot amikor már csak simán nikotinos ragoztam akkor is hasonlót éreztem.

Pont emiatt szoknak rá az emberek nem az a jó hogy cigizel hanem az, hogy eláraszt a nikotin amire az agyad igen konnyen rákattan.

2019. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!