Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fajta cigaretta és miért éppen az?

Figyelt kérdés
Ha tudtok,kérlek árakat is említsetek!Előre is köszönöm válaszaitokat!
2008. nov. 16. 19:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Valójában egyik cigaretta sem jó, nincs jó, csak rossz, mindegyik drága és mindegyik árt a szervezetnek. Lehet az éppen átlagos méretű vagy vékony, teljesen mindegy. A lényeg, hogy haszna nincs egyiknek sem.
2008. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,amivel teljesen egyet értek,de azért mégis kíváncsi lennék mások véleményére is,ami a kérdésemre az választ!

Köszönöm,előre is!

2008. nov. 16. 20:18
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs olyan, hogy legjobb, hiszen mkinek más a jó. Én eve lily-t szívok, ami 640ft. ez nem a leggyengébb de nem is erős. 3 ill 0,3mg-os. Nekem ez pont jó.
2008. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
A dohánygyárak különféle vegyi anyagokkal itatják át a dohányt.Ha mondjuk sophiane val kezd el dohányozni az ember,akkor azt szokja meg,és semelyik másik cigi nem lesz olyan ízü.Tehát a lényeg az hogy melyiket szokod meg.
2008. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%
Piros Multifilter a király. régen Mo-on a legdrágább volt a marlboro után és csak lóvés emberek nyomatták, mert ők megtudták fizetni a minőséget.
2008. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem a sötét zöld mentolos pall mall a kedvencem! 540 ft:)
2008. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
kék szofi ,barna szofi
2008. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%

Lehet röhögni, de - Kék Viceroy -

és szerintem nem arról van szó, hogy ezt szoktam meg, mert előtte hosszú kék PallMall-t szívtam ~1 évig.

Ja és mellesleg "csak" 444 forint:)

2009. jan. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%

minden cigi nagyon jó !

A mentolos még gyorsabban okoz rákot.

Mind jó, mindből nagyon jó jövedéki adót tud húzni az állam.

Mind nagyon jó, a betegek eltartják a gyógyszeripart is.

hajrá, fiatalok, tüdőrákra fel !!!

2009. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
91%

a narancssárga PallMall a legjobb. De én pl inkább úgy szeretem szívni, ha jó társaságban vagyok. :) Úgy élvezetesebb. De TE ne cigizz!! Egészségtelen! Káros! Semmi hasznod nincs belőle!

S.

2009. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!