Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb ízű cigaretta...

Melyik a legjobb ízű cigaretta szerintetek?

Figyelt kérdés
Dunhill vagy a Marlboro a jobb vagy esetleg valami más?
2011. febr. 23. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a világos barna v. sárgás színű camel.
2011. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

multifilter yellow 100's szerintema világ lergjobb cigije. Egyáltalán nem büdös, nagyon krémes és nem is tüdőgyilkos (annyira)


Marlboro nagyon sz*r. Nekem a torkom mindig köszörüli. Utánna köhögök fél napokig. Ne vegyél marlborot annál sokkal jobbak is vannak. Csak agyon van reklámozva am. egy tök gagyi sophiana szintű...


Dunhill egy sznob sz*r. Csak az veszi aki divatból cigizik. Közben egy ksi csíra cigi. Se íze, se semmi. Tipikusan azok a parasztok szívják ezt akik azt hiszik h. ettől olyan jajdenagyon kemények lettek...


Rö9viden ennyi. Ya ésha lány vagy akkor Eve mintflower 120 mm-s azt nagyon ajánlom

2011. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Djarum Vanilla a favorit..De azér a sárga multi se valami istenkirály..nagyon gyenge volt nekem mintha hegyilevegőt szívnék..marlboro az igaz hogy szétvan reklámozva de azér nem annyira szar az se :) a dunhillt énse szeretem mer az tényleg kicsit kapart már
2011. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetris ***** válasza:
100%

Munkás, Kossuth, Fecske, Románc, Terv.

Szerencsére már egyik se kapható.

2011. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én speciel nagyon szeretem a Dunhillt is, és a Marlborót is, de Dunhillból csak a feketét, és Marlboróból csak az arany, vagy esetleg a mentolos (zöld). Amúgy nem mindig telik ilyen kategóriás cigire, ezért inkább olcsóbbakat választok.

Személy szerint a kedvenceim: Lucky Strike, Multifilterek, de ritkán néha veszek Pall Mall-t is.


Amúgy neked kell eldönteni meik a kedvenced, kinek mi ízlik ugye:))

2011. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Djarum Black a legfinomabb szerintem, csak nagyon drága. Dunhill régen 10-15 éve nagyon jó volt. A mostani dunhill-nek semmi köze a cigihez, gyakorlatilag nulla dohány íze van!
2011. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
próbáltam 1000-2000-5000 forintos cigit is, de az igazi cigifeeling a kékmulti.
2011. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

16:52

Kossuth még kapható

2011. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Djarum,Marlboro,Davidoff ezek jók.

Amit sztem mindenképp keülj:Bond,Silverado,Goldengate,Enter

2011. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 capi576 válasza:
LD-t se szívj főleg szürkét am black, vagy dunhill swich
2012. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!