Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valaki aki le akar szokni...

Van valaki aki le akar szokni a cigiről?

Figyelt kérdés
Megprobaljuk mától?
2019. okt. 10. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
már leszoktam kb 1 hónapja, kösz
2019. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült?
2019. okt. 10. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is már leszoktam nagyon egyszerűen. Egy nap nem szívtam többet és attól a pillanattól vállaltam, hogy szenvedek, mint a kutya. Sokan ott hibáznak, hogy le akarnak szokni de a szenvedést azt szeretnék valahogy átugrani, elkerülni, hát ilyen nincs. Lerakod holnap reggeltől és szépen kikínlódod azt az egy hetet fél lábbal is míg kialszik a vágy, hogy letüdőzz egy slukkot legalább. Ez így működik vagy cigizel tovább.
2019. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már elfogyott , úgyhogy ennyi volt.
2019. okt. 10. 17:59
 5/9 BrettShaw ***** válasza:
Olvasd el Allen Carr könyvét a dohányzásról. Ő láncdohányos volt, és elvonási tünetek nélkül rakta le. A könyvben leírta a módszer lényegét.
2019. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meghallgattam a könyvet Az egészet össze lehetne foglalni 2 oldalban, egyfolytában átfogalmazva elmondja ugyanazt, amit eddig is tudtam. Szó sincs arról, hogy pontosan elmagyarázná az agyra kifejtett hatását, ami úgyszintén egyszerűen megérthető. Bár akik még ennyire sincsenek tisztában a dolgokkal, azoknak lehet ezek az alap információk elegek a megvilágosodáshoz.
2019. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy angol nyelvű értékelés a könyvről, nem csak én vettem észre ezt:


"Despite everyone claiming that this book is some kind of magic cure for smoking, it did bupkis for me.


Essentially, the book repeats, repeatedly, in repetition that you don't have to smoke anymore you can just quit. I've just saved you the read.


For people who are capable of being hypnotized, you will find this to be a very useful book, no doubt, but for those of who aren't that susceptible to being influenced by what we read and hear, this is useless."

2019. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc: "This book made no sense to me. The only way I was able to finally stop smoking was to surrender my life to Jesus Christ. Thank you Jesus." :D
2019. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elmult 2 hétbe ha ha 2 napon rágyujtottam vagy 5 szálra részegen? edig meg vagy 5-10 szál naponta xd és nem akarok leszokni xdd
2019. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!