Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha mar nem cigarettazom...

Ha mar nem cigarettazom tobbe, tenyleg hizhatok par kilot?

Figyelt kérdés

18 evesen lanykent sajnos csak 44kg vagyok ,3 eve dohanyzom .

Hallottam rola ,hogy fellehet szedni par kilot ,ha leteszi valaki. Vervetelen is voltam ,semmi bajom ,szoval csak az hozna megnyugvast ha tudnam ,hogy leteszem es par honap alatt felhizhatok 50kgre min. Valaszokat elore is koszonom !



2019. okt. 11. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de leginkább azért, mert ha leteszed a cigit, majd többet nassolsz, esetleg az étvágyad is nagyobb lesz és többet eszel majd, és persze a méreganyag is kiürül a szervezetedből.
2019. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a gyors valaszod !😊
2019. okt. 11. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem mindegy, hogy ez a 44kg 150cm mellé vagy 170cm mellé párosul...


A cigi elhagyásával tuti fel megy pár kg... de kellene mellé egy picike edzés is és akkor tuti elkezdenél hízni!

2019. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem változatlan étrend mellett 3 kg pluszt jelentett a dohányzás abbahagyása. De elképzelhető, hogy jobb lesz az étvágyad, és többet fogsz tudni enni, miután leszoktál. Ez lehet amiatt is, hogy sok embernek jobb lesz a szaglása, jobban érzi az ízeket, miután leszokott, meg persze valamivel muszáj pótolni a cigi hiányát, legalábbis eleinte.

Szerintem szokj le, és kezdj el vitaminokat is szedni, plusz erősíteni, így fel tudnál menni 50 kilóra. Az is hasznos, ha odafigyelsz a megfelelő táplálkozásra, pl. legyen meg a hízáshoz és izmosodáshoz szükséges fehérje- és kalóriabeviteled.

2019. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, ugyanis a legtöbben keresnek más pótcselekvést és nassolnak/ többet esznek vagy hasonlók, ha meg a sorozat előtt ülsz óránként kimész, így max még 1 csokit hozol be a hűtőböl, de másképp nem hizlal, csak te fogsz többet enni.
2019. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!