Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás megállíthat a...

A dohányzás megállíthat a növekedésben? 15 éves vagyok és kb.2 éve cigarettázom, azóta nem igazán nőttem magasabbra.164 cm vagyok, fiú. A mai naptól letettem a cigit, már rá se gyújtok.

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye, hogy a cigi állított/állít meg?
2013. dec. 16. 18:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
hát elég sok. elvileg a cigi megállít a növésben a farkad se nő és semmi másod se! ez nem szakértői vélemény de úgy halottam!
2013. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos elég nagy.

Osztálytársam (16éves) 4éve cigizik(meg még mellé fű,dr*g,pia) és csak 160centi körül van

2013. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg?
2013. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Másodjára kérdezem, mert az első kérdés törlődött. Nem vagyok kíváncsi az ilyen madarak véleményére.


Többieknek köszönöm a választ!

2013. dec. 16. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Érdekes mód én most is látom a kérdést, ahol ráadásul elég korrekt válaszok voltak, nem ilyen az ismerősöm ismerőse ismer valakit...


Szóval nem kell csiripelni kiskancsó, nem én vagyok az aki egy kérdést se tud visszakeresni És nem én vagyok az, akinek cigihez kell nyúlnia, hogy kicsit is többnek látszódjon.

2013. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Ti látjátok, de én már nem férek hozzá a kérdéshez. Letiltott az oldal.
2013. dec. 16. 19:27
 7/14 A kérdező kommentje:
De ha nem tudtok választ adni a kérdésre, akkor toljátok el a cangát, ne okoskodjatok itt ;) Köszönöm!
2013. dec. 16. 19:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet IQ szinthez kötik az oldal elérhetőségét...


A magasságot legnagyobb részben a genetika határozza meg (ha 165-170 centisek a szülők, valószínűsíthető hogy te is akkora leszel). Hacsak nincs növekedést visszavető betegséged, minden más tényező csak kis mértékben számít (de azért nem elhanyagolható). Ha táplálkozásod nagyon egyoldalú és hiányos, ha sport, mozgás helyett napi 5 órát ülsz gép előtt, ha napi 8 óra helyett 1-2 órát alszol. Ez mind mind közrejátszik abban, hogy valaki nem éri el a genetikai magasságod. A pia és cigi is odavág neki, de a dolgok leegyszerűsítése lenne csak külső tényezőkre fogni a magasságot, mert mint mondtam, az születésünkkor kódolva van.


Ha magasságon nem is, értelmiségen meg tisztelettudáson még lehet csiszolni...

2013. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy letetted, még nőhetsz kb 25éves korodig.
2013. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esélyed nincs a növésre,sajnos magadnak csináltad!Ebben a korban leg ártalmasabb a nikotin és az alkohol,többek közt hormonpusztító hatásuk miatt.
2013. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!