Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az IQOS ról?

Mi a véleményetek az IQOS ról?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Hülyeség, ez a Philip Morris visszavágása volt az ecigarettàra, nem ér semmit, büdös, ugyanolyan káros és undorító íze van. A legnagyobb baromsàg amit valaha láttam.
2019. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még ezt meg a wizipipát nem próbáltam csak, e cigi be jött nekem, mikor pszichológiát tanulok jobban tudok figyelni vele és nem azon jár a fejem h mikor gyujthatok rá xd
2019. okt. 18. 14:21
 3/5 anonim válasza:

Pár munkatársammal elhatároztuk, hogy leszokunk a cigiről.

Én e-cigire tértem át, de többen is elkezdték használni az IQOS-t.


Amit eltudok mondani, hogy számomra hasonlóan büdös, mint a rendes cigi és ízre (nekem) olyan, mint mikor vizes szűrőjű cigit szívsz.


Ami tény, hogy kevésbé roncsolja a tüdőt, mint a rendes cigi, kb 70-80%-al kevesebb benne a káros anyag; nem lesz tőle büdös a ruhád, de a lakásban én - az e-cigivel ellentétben - nem szívnám.


Ha van olyan ismerősöd, aki IQOS-t szív, akkor próbáld ki, de látatlanba szerintem ne vegyél...

2019. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
41%
Szerintem rossz, sokkal jobb az ecigi. Nekem ecigivel sikerult leszokni fel evre csak a sajat hulyesegem miatt vissza szoktam, de ez mar mas tema. A lenyeg, hogy ketszer probaltam az iqost es erezetem, hogy ezzel biztos nem menne ugy a leszokas mint az ecigivel. Szerintem nagyon rossz ize van meg nem is adja ugy vissza a cigizest mint az ecigi. Na meg ugyan olyan koltseges is az iqos mint a sima cigi...Ecigivel siman ki lehet egy honapba jonni durvan 5 ezer forintbol. Szerintem faj a dohany iparnak az a sok kieses amit az ecigi okoz es igy probalnak embereket csabitani, hogy fenn maradjanak ezen a piacon is. En semmikepp nem ajanlom az iqost, szerintem borzaszto, inkabb ecigi.
2019. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó az iqos, de szerintem csak a mentolos heets ekkel.
2020. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!