Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baj ha 17 évesen elszívok...

Baj ha 17 évesen elszívok hetente egy szál cigit?

Figyelt kérdés

17/f vagyok, és hetente elszívok egy cigit.

Szerintetek az gáz? abból lehet valami gondom?

Általáb csak akkor amikor stresszelek, de egy héten mindig csak egy szálat szívok, hogy megnyugodjak. Abból lehet valami gond? vagy ebben a korban már nem akkora nagy baj hetente egy szál? Gond alatt úgy érzem, hogy a tüdőmmel vagy valamimmel lehet e problémám. Kb 3 hónapja szoktam rá.



2019. okt. 17. 12:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Válassz más stresszoldást. Mittudomén... "elszívok egy cigi helyett" csinálj 10 fekvőtámaszt, fuss10 percet, egyél egy palacsintát, vegyél magadnak egy új pólót, nyírd le otthon a füvet anyukád helyett. A cigi semmi jót nem hoz az életedbe, ellenben egészségtelen és hosszútávon qvadrága. Drukkolok!
2019. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a tippeket, meggondoltam magam vele kapcsolatban, le tettem 7 hónapja.
2020. jún. 22. 12:43
 13/13 anonim válasza:
100%
11-es vagyok. A legjobb döntést hoztad!Gratulálok ehhez is és leginkább a kitartásodhoz! Szuper vagy!
2020. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!