Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le édesanyám...

Hogyan szoktassam le édesanyámat a cigarettáról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha benne nincs meg a késztetés akkor nem is fogja letenni, de most már komolyan aggódom. Napi 1,5-2 doboz cigit elszív. Nekem ne mondja senki, hogy ennyi nikotinnak nem lesz előbb-utóbb a böjtje. Egész egyszerűen képtelen leszokni, ha nem szívja fél napig már velünk kiabál, mert annyira nikotin hiánya van. Akármennyit veszekszek vele nem hajlandó még csak egy kis késztetést sem tenni az egészsége érdekében. Nem beszélve a pénzügyi vonzatáról. Nap két doboz kb 2800 Ft, ha ezt beszorozzátok 31-el akkor megkapjátok egy szerencsétlenebb sorsú család havi megélhetését.
2019. nov. 3. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy, neki kell akarni, méghozzá erősen, és kitartónak lenni, másként nem megy.
2019. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Leszoktatni nem tudod, ha ö nem akarja.

Az én anyám meg 88 éves és napi 2-3 dobozzal még most is elszív, ennek ellenére nincs semmi baja. (Ezen a háziorvos is csodálkozik, de ennek ellenére van ilyen is.)

2019. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
haverom kidobta a szülei cigiét mindig, így leszoktak xd
2019. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!