Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak én nem értem ezt a...

Csak én nem értem ezt a hozzáállást?

Figyelt kérdés

A nem dohányzók szidják a dohányzókat .Azt még megértem annyiból hogy büdös meg mást is károsít meg stb.DE! A cigarettázók miért szidják ,szólnak be az e cigarettát szívóknak? Miért zavarja őket az ha más is károsítja a tüdejét csak nem azzal mint ők? Ez csak engem zavar?


Egy vaper



2019. nov. 14. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Még nem hallottam ilyet. Személy szerint le se fosom, ki mit szív.
2019. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sose hallottam, hogy egy dohányos beszól egy vaper-nek az e-cigi miatt. Milyen atrocitás ért téged? Érdekel.


Egy dohányos

2019. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, ha cigiznek az utcán vagy a tiltott helyen azt tŰrje el minden nemdohányos is, de ha egy e cigis kijelölt helyen szívja menjen kb onnan mert zavarja a dohányosokat az e cigi..
2019. nov. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na meg a beszólások hogy "Dart Wader" meg hasonloak

Meg a nagy gőz miatt a "füstgép "

2019. nov. 20. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 7 évig e-cigiztem,de egyszer sem szólt be senki. Ha meg ilyen beszólások lennének is,röhögnék rajta,és ennyi.
2019. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt unom már, hogy "láttam a tv-ben, hogy ez károsabb mint a cigi".

Már legalább 20 ember jött nekem ezzel a mondtattal de ha betelik a pohár valamelyiket válaszként állbaverem.

2019. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsóval teljesen egyetértek XD
2019. dec. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!