Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert kapar egy kicsit az e...

Miert kapar egy kicsit az e cigi gőze?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem magam e cigit és hozzá egy 6mg-os vaníliás liquidet és néha érzemy hogy kapar. Mitől lehet ez? Ciginél ezt nem igazán éreztem, bár hozzá teszem, hogy arany marlborot és kék dunhillt szívtam, tehát nem a legerósebbeket.
2019. nov. 16. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Most olvastam egy cikket hogy sok orszagban már betiltották mert rakkeltőbb mint az igazi. Egy huszonéves sracnak 3 év e cigi utan tüdőátültetésben volt része. Kaparja a torkod, drága....stb. mond meg miért szívod? Menő hogy büdös a szád vagy menő a tüdőrák? Komilyan nem értelek. Kilróbáltad. Józan ésszel ennyi pont elég is volt.
2019. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
A kaparás jelzi,hogy fejezd be a cigizést .
2019. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
A nikotin miatt érzed azt,hogy kaparja a torkod,próbálj meg 3mg-os liquidet,lehet túl erős a 6mg-os,nekem most van 6-os és 3-as,ha 6-ost szívok kapar,ha 3-as akkor kapar de nem vészesen.
2019. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

1.-nek: Az E-Cigi nem okoz büdös szájszagot. 😄

Válasz a kérdésre: Lehet, hogy túl eros a liquid, vagy még nem vagy hozzászokva.

2019. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó majd akkor röhögj ha megkapod a diagnózist copdre vagy rákra. Nagyon vicces lesz.
2019. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Lehet az az izesítés nem esik jól.
2019. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ösnek:

Nem EC-zek, viszont szívtam már, és egyáltalán nem lesz büdös az ember szája. 😃 Majd nevetek, megígérem.

2019. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a sok antidohányost pff, szánalmas, de komolyan.
2019. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ti elég szánalmasok vagytok dohányosok.
2019. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 nem dohányzom (soha nem is dohányoztam), de ez már rohadt ciki hogy itt mindenki játsza az álszentet, meg hogy 4 dobozzal szívott el naponta és ezért senki se cigizzen, de közben meg ő is csinálja! És nem arra a kicseszett kérdésre válaszol, amit feltesznek. Nem tanácsokat kér senki, biztosan ő is tudja hogy káros és nem azért teszi fel a kérdést hogy kioktatást kapjon!! Miért hiszi ezt bárki is? Miért jó ez???

És miért lenne szánalmas az, aki dohányzik? Ő dolga, amennyiben ő keresi meg rá a pénzt, nem dobálja el a csikket mindenfelé, és nem fújja direktb az ember arcába a füstöt. Így támogatom, hadd csinálja amit akar... miért fáj ez bárkinek is? Sok minden elől lehet menekülni a dohányzásba, és sok ismerősöm sokkal nyugodtabb mióta dohányzik. Nem kampányolni akarok mellette, nehogy valaki félreértse aztán meg jön a hiszti megint. Csak tényeket mondok.

Tehát még egyszer: mindenkinek a saját döntése az, hogy dohányzik -e, vagy nem. És én azt az embert nézem le, aki emiatt lenéz bárkit, vagy leszólja / ÉS NEM A FELTETT KÉRDÉSRE VÁLASZOL!

2019. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!