Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi jogom van büszkének...

Mennyi jogom van büszkének lenni arra, hogy már egy éve nem cigizek?

Figyelt kérdés
Továbbra sincs bajom azzal, ha valaki dohányzik, és sosem gondoltam, hogy ilyesmi határozná meg az ember értékét, mégis olyan jó érzés belegondolni ebbe néha, nem értem, miért. Még csak azt sem állíthatnám magamról, hogy egy súlyos függőséget gyűrtem le, mert fizikailag sosem sikerült annyira rákapnom, hogy megállni se bírjam a rágyújtást, inkább csak rutinná vált egy idő után. Valahogy annyira furcsa ez.
2019. nov. 19. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát, gratulálni szoktak, ha az ember elmondja, hogy leszokott, tehát lehetsz rá büszke. Nekem tök természetes, hogy nem cigizek lassan 2 éve, nem érzek semmi extrát miatta.
2019. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Minden jogod megvan arra hogy te büszke legyél. Azért ez mégiscsak azt jelenti hogy túlvagy egy küzdelmen amin sokan nincsenek.

Csak abba a hibába ne ess hogy már elvárást csinálsz abból hogy mások is büszkék legyenek rád! Aki akarja az úgyis értékeli, aki nem, az nem.

2019. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratula, csak így tovább. Én már hetedik éve nem cigizem s nem is hiányzik.
2019. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Különösebben nem izgat, hogy a környezetemben lévők mit gondolnak róla(m), akiket újonnan ismertem meg, azoknak reklámozni sem szoktam, hogy valaha volt bármilyen közöm a cigihez. Ha hallom valakitől (pl. tőletek most), hogy ő is letette, annak örülök annyiból, hogy legalább ezzel nem károsítja a szervezetét, illetve nem szór rá pénzt a továbbiakban. De egyébként mindenkinek a saját döntése.
2019. nov. 19. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem arra gondoltam, hogy milyen büszke vagyok, hogy már nem dohányzom, hanem arra, hogy milyen ortoba voltam, hogy 14 évig erős dohányos voltam. ( volt, hogy napi 2 doboz cigit elfüstöltem) 16 éve gyújtottam rá utoljára. Ma ha elmegyek valaki mellett, és megérzem a cigiszagot, mindig azt gondolom, hogy "te jó ég! fiatal lányként én is ilyen büdös bagószagú voltam? biztos"
2019. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is inkább arra gondolok, hogy a jó istenbe tudtam évekig szívni , két dobozzal is egy nap.

Persze jó érzés , de nem vagyok büszke ezért magamra.

De neked jogod van hogy büszke légy magadra.

2019. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Jogod van büszkének lenni magadra, hisz mennyi ember van aki nem tudja letenni még egyéb eszközökkel sem.
2019. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!