Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha ritkán cigizek lesz bajom...

Ha ritkán cigizek lesz bajom tőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 évet cigiztem és 2 éve nem nyúltam cigihez. Aztán mostanában 1-2 havonta elszívok egy dobozzal. Ettől lesz később valami bajom? Vagy simán kiürül?
2019. júl. 26. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl magy baj nem lesz,de próbáld azt h havonta 1-2 doboz aztán 2 havonta szívsz el ennyit és mindig tolod egy hónappal
2019. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit hipohonder vagyok 😬
2019. júl. 26. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kisebb az esélye.
2019. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden egyes elszívott cigaretta árt, de nyilván minél kevesebb, annál kevésbé. 1-2 havonta egy doboz nem sok, de azért nem is olyan nagyon kevés. Mi lenne, ha most először más területeken dolgoznál az egészséged javításán (pl. több zöldség, több mozgás, kevesebb édesség, kevesebb cukros ital, kevesebb stressz), aztán pár hónap múlva megpróbálod a dohányzást is tovább csökkenteni? Persze addig se növekedjen.
2019. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
Hiába cigizel ritkán,már az első szívás káros. Értem nem akarsz láncdohányos lenni,de nagyon rá fogsz szokni ha akarod ha nem!
2019. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már rá voltam szokva. Kb 2 évig meg is voltam nélküle de most megint kellett valamiért
2019. júl. 28. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem annyi nem káros... Viszont nagy a veszélye a visszaszokásnak... Én is így voltam hogy jajj csak egy szálat egy hónapban... Aztán jajj csak amikor sörözök a haverokkal... Na jó csak hétvégén... Jajj a napi egy szál belefér... Bumm láncdohányzás megint... Én ajánlom a magne b6 ot nekem segített
2019. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!