Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt valaki aki 3 hónapos...

Van itt valaki aki 3 hónapos baba mellett dohányzik?

Figyelt kérdés
2,5 évig cigiztem, mikor terhes lettem abbahagytam akkor nem is hiányzott így hogy meg szültem elkezdett hiányozni nagyon.Szoptatasnal se gyújtottam rá. Nem tudok már szoptatni mert nincs tejem. Szóval elkezdtem azon gondolkozni, hogy újra cigizni szeretnék persze nem a babám előtt hanem mondjuk mikor alszik akkor kimegyek a levegőre elszivni egyet. Maximum egy nap 3 szálat szívnék el. Csak kíváncsi lennék van e más anya is aki cigizik baba mellett.
2019. nov. 25. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Tehát passzív dohányos lesz a gyerekből. Gratulálok.
2019. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig kibírtad, akkor már ne szokj vissza, tapasztalatból tudom, hogy a 3 szálból egy idő után több lesz, főleg ha stresszelsz valami miatt.
2019. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miert lenne passziv dohányos?:D attolmeg hogy egy anya cigizik nembiztos hogy a gyereke is fog de koszi ezt az irto ertelmes valaszodat bar meghagyhattad volna magadnak :*
2019. nov. 25. 16:16
 4/13 anonim válasza:

Gondolj a gyerekedre. Legyen már benned valamilyen felelősségtudat, Jóistenem...


Az ő egészsége a tét, %olj le, nem érdekel, de le vagy szrva ebből a szemszögből.

2019. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell így letámadni szegényt, attól, hogy KINT elszív egy szál cigit, amíg a baba BENT alszik nem fog károsodni az egészsége (mármint a babáé), szoptatni sem szoptat már.

Ettől függetlenül én is azt tanácsolom neked, hogy ne szokj vissza, értelmesebb dologra is költheted azt a pénzt, amit a cigi elvinne, és egyre drágább lesz.

2019. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Uristen. Latom itt senki nem tud olvasni egy ember kivetelevel. KINT cigiznek mikor ALSZIK a babam! Milyen felelosseg tudatrol beszelsz attol meg hogy cigiznek neha felelossegteljes anya vagyok:Dd foleg hogy egyedul nevelem a gyerekem. Szerintem egy szal cigi miatt nem kell megkovezni:D
2019. nov. 25. 18:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kint cigizel, de amikor nagyobb lesz a gyerek akkor majd előtte is fogsz. A gyerekek pedig a mintákat követik.
2019. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a válaszok rosszak , hiába vagy te itt agrsszív.

Te vagy buta ha nem jössz rá hogy káros a qrva bagó.

És igen a 3 szálból lesz 10, majd egy doboz, ha ezt se birod megállni. SZörnyű vagy és még te akarod itt kioktatni azt aki jól válaszol é s lepontozod.

Szívjad nyugodtan, ne kérdezd meg.

2019. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Tehát van egy három hónapos gyereked akit egyedül nevelsz és te vagy a felelősségteljes anya?! Hét vicce! Egy felelősségteljes anya nem marad egyedül egy három hónapos gyerekkel, mert felelősségteljesen választ alapból párt és él nemi életet. És akkor most bagózni is el akarszbkezdeni. Hajrá, hadf maradjon tök egyedül a gyerek ha te idő előtt elmész a dohányzás áldásos hatásai miatt.


Sajnálom szegény gyereket...

2019. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én téged sajnallak te lelkiszegeny.
2019. nov. 26. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!