Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt valaki aki 3 hónapos...

Van itt valaki aki 3 hónapos baba mellett dohányzik?

Figyelt kérdés
2,5 évig cigiztem, mikor terhes lettem abbahagytam akkor nem is hiányzott így hogy meg szültem elkezdett hiányozni nagyon.Szoptatasnal se gyújtottam rá. Nem tudok már szoptatni mert nincs tejem. Szóval elkezdtem azon gondolkozni, hogy újra cigizni szeretnék persze nem a babám előtt hanem mondjuk mikor alszik akkor kimegyek a levegőre elszivni egyet. Maximum egy nap 3 szálat szívnék el. Csak kíváncsi lennék van e más anya is aki cigizik baba mellett.
2019. nov. 25. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként tudjátok,hogy miért neveli egyedül a gyereket?? Gondolom nem,akkor meg ne ítéljük el.

Akkor itt mindenki szuperbegészséges heti 4x-5x jár sportolni,mellőzitek a zsírt, cukrot,alkoholt? Szerintem nézzen magában mielőtt ítélkezik.

Egyébként én 14 éven keresztül cigiztem baba előtt 1évvel leszoktam,most 5hónapos és én sem szoptatok. Nekem is eszembe jut néha, viszont ami engem eltántorit,hogy azt nem akarnám,hogy a kislányomhoz büdös cigis kézzel nyúljak. Ilyenkor elmegy a kedvem

2019. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Én is visszaszoktam a cigire, amikor már nem szoptattam. Eleinte csak akkor cigiztem, amikor aludt a baba, de sajnos rám is igaz, amit írtak, nem tudtam ennyinél megállni. A férjem is dohányzik, így elég nehéz ellenállnom a kísértésnek. Próbáltam rávenni, hogy szokjunk le együtt, de ő nem akar.

Hátrányként megemlíteném, hogy velem előfordult, hogy amikor kint cigiztem, felébredt a gyerekem és sírni kezdett, nem hallottam. Mire beértem, már ordított. Aztán már kivittem a bébiőrt, de utáltam magam, hogy ilyen hülyeség miatt nem figyeltem eléggé oda a picire. Baj nem lett belőle, de sose tudni, lehet, hogy pont akkor történik valami baj, amikor kint vagy. Jobban jársz, ha el se kezded, vagy csak akkor, amikor már nagyobb, legalább ovis. Esetleg e-cigi, akkor ki se kell menned.

2019. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" Esetleg e-cigi, akkor ki se kell menned."


Persze, hadd szívja a gyerek is a nikotint és az irritáló gőzt.

2019. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!