Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes cigarettázni?

Érdemes cigarettázni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom elgondolkodtál ezen a kérdésen, mielőtt kiírtad...


mire jutottál?

2019. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most akarod elkezdeni vagy azon gondolkozol, hogy letedd? Akik dohányoznak, nem azért teszik mert érdemes, ez csak egy szokás. Azt meg gondolom te is tudod, hogy mivel járhat hosszú távon
2019. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem hogy érdemes elkezdeni?
2019. nov. 26. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is dohányoztam de nem adott túl sok pluszt, meguntam, így aztán letettem. Füstjét soha se szerettem, meg sokáig megmarad ruhán, kézen.. Hosszú távon szerintem nem érdemes
2019. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem nincs vele különösebb bajom, a szaga kicsit tetszik is. Én csak naponta 1 szálat szívok el amikor épp olyan kedvem van és eszembe jut, hogy na most jó lenne, de van olyan amikor napokig nem is cigizek.
2019. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2019. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Egyrészt drága nagyon es meg csak dragabb lesz idorol idore. A masik meg hogy fuggoseget okoz es ha nem tudsz epp cigizni elvonasi tuneteid is lehetnek peldaul ingerult leszel vagy szomoru.. En 2,5evig cigiztem es 1 evig abbahagytam aztan most ujra gondolkodok rajta hogy ragyujtok.. Szoval ne kezd el mert utana csak nehezebb lesz! :)
2019. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen őszinte leszek veled. Én azért szívtam el az első cigim mert kíváncsi voltam milyen. Hát jó szar volt. A másodikat, mert unatkoztam s valami érdekeset akartam csinálni. Aztán voltak olyan időszakok hogy kicsentem 1-2 szálat anyámtól és mikor stresszes voltam szívtam. Kb 16 éves voltam akkor és mostanában jöttem rá, hogy nem ismerek más módszert a gyomoridegem lenyugtatására. Nem voltam soha igazi nagy dohányos, az iskolában mindenki cigizett, én leszartam, mégis mikor elkapott a gyomorideg muszáj volt elbújnom valahova és elszívni egy szálat. Néhány hónapja nem szívtam egy szálat sem mert meguntam, hogy vennem kell és költeni rá. Mostanság kapott el a gyomorideg, vettem egy dobozzal, elszívtam egy szálat s most ott ül a fiókban mert rossz volt. Nem segített semmit, és nem értem miért tette eddig.


Érdemes szívni egy szállal ha kívancsi vagy. Érdemes rászokni ha akarsz valami placebót a problémáidra, de nem érdemes akkor ha megoldást akarsz rájuk vagy ha unatkozol. Fölösleges, nem kellemes csak ha megszoktatod a tüdőd azzal, hogy az.

Óh, másik dolog. Baráti társaságban, sör mellé nyáron igen kellemes volt egyik szál a másik után. Nagyon jól esett, de pont annyira esik jól nem szívni semmit ha nem vagy dohányos. Remélem érted mit akarok mondani

2019. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!