Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e cigit vegyek?

Milyen e cigit vegyek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet.
2019. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ...Mennyit szívsz most? Hány szál/nap? Mit akarsz? DL vagy MTL? Kivehető akksi, pod vagy beépített akksi, vagy AIO? Egy vagy két akksi? Ezeket jó lenne tudni és akkor talán tudok adni konkrét választ is...
2019. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ijust S em van, mindkét féléből akarok jót igazából :'D
2019. dec. 2. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Ijust S egy régi, megbízható starter kit. Porlasztós tankra gondoltál? DL-ben tudom javasolni a TVF8 tankot, vagy esetleg az Uwell Crown 4-et, vagy a Hús X porlasztós változatot. MTL-ben pedig egész jó kis tank a Nautilus 2. Újraépíthető kazán terén nekem bejött a Zeus X RTA és a Kylin M(de ez Mesh tank).
2019. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zeus X porlasztós változatot (Zeus Sub-Ohm néven találod)*
2019. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz, ne vegyél e-cigarettát.

Én vettem és még is bántam, mert használtam egy ideig, de nehezen kaptam tőle levegőt, és fájt a mellkasom.

Jelzem, a rendes cigiről semmi bajom.

2019. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatos, érdekes akkor több ezer magyar ember miért nem haldoklik tőle, mint te? Valószínűleg te beteg vagy, vizsgàltasd ki magadat. Érdekes, én 3 éve szívom és semmi bajom, a családban van még pár embernek, mindenki jobban van annàl, mint amikor cigizett!
2019. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7-es!

Nem vagyok beteg, nem is értem, hogy miért kell ismeretlenül ilyet írnod.

Leírtam a véleményemet és a tapasztalatomat, nekem nem volt jó az e-cigaretta.

Másnak lehet jó.

Nagyon sok ismerősöm van, akiknek szintén tüneteket okozott.

2019. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van e cigim mint le is írtam csak jobbat akarok, néha a fejem fogom mert nyomják a gombot addig hogy a porlasztó beég aztán köhögnek mert 200watton 18 as likvidet megszívják szétégett felforrósított cuccon, jóhogy szar. Mintha a szivar végét erőből szívnád folyamatosan xd
2019. dec. 8. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!