Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok ha napi 6-7 szál cigit...

Sok ha napi 6-7 szál cigit szívok el?

Figyelt kérdés

Évek óta ennyit szívok, tehát nem vágyom többre. De ez a mennyiség nagyon jól tud esni. Hosszú távon ennyi cigitől lehet bajom?

19f


2019. dec. 8. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Cigizel, es megkerdezed, hogy lehet-e bajod? Igen, ha napi 1 szalat szivsz, akkor is lehet, nyilvan nem akkora esellyel, mintha napi 50-et szivnal. Valaki 1 dobozzal elsziv elete vegeig es semmi baja nem lesz, valaki 3 ev utan tudorakot kap. Kire hogy hat, ilyen ez a zsakbamacska :D
2019. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt vártam hogy azt mondják itt, ettől aztán nem lesz semmi bajod, fúú de ügyes gyerek vagy.

Hát ilyet nem fog senki mondani.

Majd 10 vagy 20 év múlva jusson eszedbe ez.

2019. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Lehet. Valszeg lesz is.


Ne dohányozz, borzasztó dolog.

Ne várd meg még magadtól megtapasztalod, higyj nekünk!

2019. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Zsákbamacska dolog de az én adagomhoz képest nem sok. Én fél dobozzal szívok átlagba de van hogy elmegy egy dobozzal is. Amíg tudod jobban jársz ha leteszed. Én már kezdem észrevenni magamon hogy mélyül a hangom és a futás se megy már olyan jól mint régen

22/f

2019. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 XxX_Altair_XxX válasza:
Minden cigi rossz de ha leakarsz szokni akk az ecigi jo kezdes lehet mert kozel se olyan karos mint cigit szivni.
2019. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet.

Ennél kevesebbtől is lehet.

De az is lehet, hogy napi 20 száltól se lenne (észrevehető) bajod.

A gond az, hogy túl későn derül ki, hogy melyik kategóriába tartozol.

2019. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!