Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 3-4 szál cigit szívok....

Napi 3-4 szál cigit szívok. Ez nagyon káros?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon eléggé.
2019. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem ,de ez emelkedni fog .
2019. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos káros vmilyen szinten.legalább gyenge cigiből?van önkontrollod hogy ennyi is maradjon?
2019. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon káros.

Főleg fiatalon.

2019. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Csak akkor gyújtok rá ha érzem, hogy kell, hiányzik. Amúgy nem.
2019. aug. 8. 06:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyit szívok. Reggel kávé mellé 1 szál, aztán este az erkélyen 1-2 szál egy pohár whiskey mellé.


Én elhiszem hogy káros, azt is hogy semmi értelme, de tetszik az íze. Nem tartom magam függőnek, soha nem szívtam napközben, munkaidőben stb, csakis otthon reggel meg este.


Én úgy ítélem meg a dohányzást, hogy lehet függőség, é lehet élvezni, élvezetből szívni a dohányt. Én utóbbi csoportba sorolom magam.


Hogy írjak konkrét időpontot is, 1989-ben kezdtem el szívni. Azóta soha nem emelkedett ez a napi 2-3 száll többre.


Régebben mindig vettem boltban a cigit, mindig más fajtát. Pár éve viszont a sárga Camel lett a nyerő, azóta csak azt veszek. 1-1,5 hetente veszek egy dobozzal. Vagy van hogy veszek egy 30 g-os Camel dohányt és az kitart egy hónapig kb.

2019. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!