Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért fáj a torkom elektromos...

Miért fáj a torkom elektromos cigaretta után?

Figyelt kérdés

Már kipróbáltam mindent, 70PG től 30 PG ig, 0 tól 6 mg nikotinig de mindig ott van ez a torokfájás, kiszáradás (pedig most direkt sokat iszok emiatt vagy 3 litert!) és így is fáj és beteg is vagyok, voltam lázas is pár hete :(

De nem fogok vissza váltani sima cigire, undorító!

Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehet a gond?



2019. dec. 10. 19:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és ez a fájdalom soha nem szíváskor van! Néha pár órára vagy másnapra. Amikor szívom és kicsit utána semmi bajom nincs, csak később. Olyan mintha a hiánya csinálná de így fájó torokkal nem tudom szívni mert még jobban fáj és ilyenkor nem szívom. És elmúlik bizonyos hét után, mikor lázas voltam 1 hét :( De most is 1-2 nap az nagyon alap és ugye gyógyszereket szedek de már rájöttem emiatt esek vissza a betegségbe és nem értem miért???
2019. dec. 10. 19:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Ha nem csinálok higiénikusan, meg nem fertőtleníted le, akkor szépen a bacikat is beleporlasztja, emellé csinál egy gyulladást is. Mivel ez a gőz nem olyan finom, mint a rendes cigi füstje, így több nikotint lélegzel be, aminek csak egy része szívódik fel, a gőzből viszont máshogy megy ez végbe, valamennyi lecsapódik a tüdődben, de a jobb dolog hogy az nem kátrány.
2019. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt most fogjuk rá értem xd Mit tegyek hogy ez ne legyen? :D
2019. dec. 10. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne szívd, én ahányszor újrakezdtem, mindig ezt éreztem, meg meg is betegedtem egy idő után.
2019. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
észlény, valószínüleg, torokgyuszid van és az szar..
2019. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
észlény, akkor kezdett el ezek jelentkezni amikor elkezdtem újra szívni. És attól függ mennyire fáj, hogy mennyit szívok. + ha nem szívok pl 1 napig akkor javul majd ha szívok megint visszaesek. Nem tudom nekem ez nem tűnik véletlen egybeesésnek...
2019. dec. 12. 15:07
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Már kezdenek rájönni hogy olyan káros ez is mint a rendes cigaretta, de lehet hogy még jobban károsítja a szervezeted.
2019. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
porlasztócsere, +ha tényleg torokgyuszid lenne, hosszabbíthatja a fájdalmat, utolsótól pedig azt kérem hogy bizonyítsa.
2019. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

PG allergia is lehet, magasabb VG tartalmú liquid kell, viszont ehhez olyan készülék is ajánlott. Lehet neked a max a 10% körüli PG, ami még nem csesztet. (Ezt kb 100VG alaplé + PG-ben oldott aroma kombinációja adja.)

Persze azt se tudjuk, hogy mtl vagy dl-es vagy-e.

2019. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Cseréltem porlasztót de más ohm-os és ezt nagyobb levegőlyukon használom. Amúgy szerintem az volt a baj, hogy túl szűk volt a lyuk mivel tegnap próbáltam ezt is 1 vagy fél lyukkal és ma fájt, szóval erre jötte rá...

A szárazság megmaradt de már úgymond nem fáj csak ritkán.

Amúgy MTL és 12-18W Próbáltam 30PG-vel is és semmi változást nem éreztem. Egyedül ez a levegőbemenet, hogy mennyire kapar vagy erős a különbség és ezt tudnám indoknak felhozni. Még tovább kísérletezek de úgy tűnik (ha erre van bármilyen logikus magyarázat, mivel nem raknák rá ezt a nagyon szűk levegőzést ha káros lenne vagyis mindenkinek fájna, lehet csak nekem nem bírja a torkom vagy nem tudom) de leírom a tapasztalataimat hátha másoknak is van hasonló és igaziból azt tudom javasolni, hogy próbáljanak ki mindent de kitartóan.

2019. dec. 18. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!