Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el hogy cigizek?

Hogy mondjam el hogy cigizek?

Figyelt kérdés

A szüleim is dohányoznak, szerintem, viszont sajnos én is rákaptam, de annyi nem vészesen, nap max. 3-4 szál, de így sem minden nap. Nem attól félek, hogy lebukok, hanem inkább a lelkiismeretem szól közbe és el szeretném mondani nekik.


És köszönöm, nem kérek ilyeneket, hogy ,,szokj le, míg nem késő” vagy ,,15-16 évesen, ha cigizel legyen benned annyi, hogy elmondd otthon”.


16/F



2019. dec. 12. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
-Anya,Apa eltanultam tőletek egy rossz szokást de még nem vagyok függő.
2019. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen megoldottam a kérdést. A hamutartóban hagytam a csikket. Máris elmondtam szavak nélkül.
2019. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen szoktam rá. Anyám elol sokáig titkoltam (kb. 3 hónapig), Apámnak egybol elmondtam.

Aztán lebuktam Anyám elott. Nem szidott le, viszont csalódott volt. Azóta már elfogadta.

Szerintem egyszeruen csak mond el, mert tenni úgy sem tudnak ellene semmit.

16/F

2019. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Apa, anya, ugyanolyan proli lesz belőlem, ha így folytatom, mintvamilyenek ti vagytok.
2019. dec. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Még hiába csak 3-4 szálat szívsz, hamarosan te is annyit fogsz bagózni mint a szüleid.

AZ annyira szép és példa mutató amit ők csinálnak szerinted hogy követned kell.???

Pedig az utolsó mondatod a legértelmesebb.

2019. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Kedves szüleim most már én is büdös bagós vagyok. Még csak pár szálat szívok naponta de hamarosan el fogok füstölni egy dobozzal is. Rémelem amíg lesz saját keresetem tarhálhatok tőletek.

Egyebként ha 16 eve passzív dohanyos vagy miattuk és most tényleg rá is szoksz akkor nem jósolok neked szép jövőt. Tudom nem tetszik de ez van. A helyedben inkább menekülnék a füstből mint hogy önként kiszúrjak mégjobban magammal.

2019. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Elmondod hogy füstölsz de abba fogod hagyni.
2019. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ne mond el, jobb ez így a családnak.
2019. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!