Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

már rájöttek , hogy cigizek , de mióta apám leszokott azóta ukrán cigit veszek , ami elég szar. hogyan mondjam el nekik , hogy azt szeretném hogy vegyenek nekem cigit?

16/F



2018. jan. 25. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Apa, anya cigizek. Szeretném ha vennétek nekem cigit, mert amióta apa leszoktál, csak ezt a szart szívom.


Amúgy ha normális szüleid vannak akkor ezért a kérésedért seggbe is rúgnak.

2018. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
😂😂😂 ha megkeresed az árát. Körberöhögném a 16 éves kis takony kölykömet, ha ezzel a kéréssel állna elő
2018. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Apa, anya, most egy szar ukrán cigit szívok, és rendkívül hálás lennék nektek, ha vennétek valami normális cigit nekem. (Most jön a lényeg!) Akkor ti is kérhettek tőlem valamit cserébe. Pl hogy kitűnő tanuló legyek, vagy minden nap elmosogassak.
2018. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1-es , 3-asnak! :)
2018. jan. 25. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy rágyújtasz de egész életeben nem fogod szívni.
2018. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Miert kene nekik venniuk? Kuldj be valakit, de a legtobb helyen ha nem nezel ki 12nek es nem iskolataskaval a hatadon mesz be siman kiadjak.
2018. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Szégyelld magad és ne csak azoknak köszönd meg, a 2.-nak is. És is azt mondom, hogy egy darabot se vennék, majd ha dolgozol , megkeresed megadnak.
2018. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Álj le a dohányzással és ezt a pénzt a tanulásodra fordítsd!

Ez az én tanácsom,a jövőben megköszönheted:)

2018. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Te szívod, nem ők. Akkor fizesd is te, ne ők. Miért dobnának ki ennyi pénzt a szüleid miattad.

Nyugodtan mehet a piros kéz, mert tudom, hogy az emberek nem bírják a kritikát.

2018. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne elmondanod, miért ukrán cigit szívsz, hogy függ össze apukád leszokásával?
2018. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!