Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rossz flash, azóta is rosszul...

Rossz flash, azóta is rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lényegében egy hete szívtam barátaimmal egy gp-t, ami kovetkeztében nagyon rossz flessem volt.(az érzéseket nem nagyon tudom leírni,de találtam egy kérdezőt aki körbe tudta írni)

“Leszögezem, sokszor csináltam már, illetve mindig behívtak körökbe, én pedig elfogadtam... Nos, eleinte nagyon jól éreztem magam tőle, picit megszédültem, lehetett érezni, hogy hat... és hogy a számban érzem az ízét... minden vicces... és így ennyi. Viszont a legutóbbinál nagyon rossz flashem volt. Elsősorban nem tudtam felfogni, hogy mi az, ami a valóságban történik meg, és az agyamban... amikor hozzám szóltak, olyan, mintha az álmomban tették volna ezt meg, én pedig annak megfelelően válaszolok. A szívverésem nagyon megindul,ki vagyok száradva,minden túl édes ami a számba kerül. A legérdekesebb az egészben, hogy olyan, mintha nem lenne perifériás látásom, s nem tudnám, hogy mi van mögöttem, nem tudom érzékelni a külvilágot. Olyan érzés kap el, hogy hatalmas zaj van, de közben sehol semmi, és amikor megszólalnak, akkor olyan mint amikor hirtelen felkeltenek s üvöltöznek veled, nem szokott még hozzá a füled a hangoskodáshoz.”

Lényegében ezt éreztem utána. Az a fő problémám hogy azóta sem akar elmúlni a fless, brutálisan szédülök,kicsit remegek és olyan érzésem van mintha el akarnék ájulni.Szerintetek mi lehet ez és mit csináljak mert nagyon aggódok?

köszönöm,hogy elolvastad!


2019. dec. 13. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Veletlen nem herbalt szivtal? Hat en nem tudom hogyha meg mindig ilyeneket erzel en a helyedbe elmennek orvoshoz vagy valami.tobbet ne csinald mert maradando karosodast is szemvedhetsz ha most ezek a tények. Egyebkent a herbal produkal ilyen tuneteket
2019. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!