Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek most mivan?

Mézgaraul000 kérdése:

Szerintetek most mivan?

Figyelt kérdés

Kb október óta rendszeresen dohányzok és eddig nem volt semmi ha nem szívtam 1 napig...tegnap meg majdnem meghaltam mert nem szivtam

... igaz nagyon rosz napom is volt ...szerintetek ráfüggtem vagy csak az idegbe kívántam meg...a másik meg hogy le szeretnék szokni de amikor belegondolok kételyeim vannak a sikerulesrol hogy kezdjem el segitsetek aki járt hasonlo cipőbe.

16/F



2019. dec. 15. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Ráfüggtél. A mozdulatra biztos, a nikotinra valószínűleg. Leülsz, kitalálod, hogy akarsz e cigizni, vagy nem. Ha igen, akkor szivod, nem görcsölsz rajta. Ha nem, akkor leteszed, és nem veszel több cigit.

Akaraterő kérdése. A többi már csak rizsa.

2019. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2019. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami nekem bavált... Nem megyek dohányosokhoz amikor kimennek a kollegák én nem megyek... Minek kínozzam magam? Azóta hányok is tőlük hogy milyen ocsmány szaguk van... De 2 hét necces az tény azt kell átvészelni... Nekem is a sport jött be... Nem 20 km ert futok csak amikor rámjön a cigizhetnék pár darab felülés fekvőtámasz stb... Illetve nem tom miért de amikor mentes vízbe szelek citromot és azt iszom nem is hiányzik...
2019. dec. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szerezz be egy nyelvtankönyvet és egy magyar helyesírás szabalyai 12.kiadást, mert úgy, hogy egy értelmes mondatot nem tudsz leírni nem fogsz átmenni az érettségin.

Mi van az két szó! Kb után pontot kell tenni! Dohányzom és nem dohanyzok! Ikes igéket át kéne nézni. Szívtam hosszú í és időnként vesszőt is hasznalhatnál! Rossz két sz! Ez nagyon gáz! Ráfüggtem és idegbe ilyen szavak nem léteznek de még szlengnek is ciki. Hogy előtt mindig vesszőt teszünk! Olyan szó sincs, hogy sikerülés! Segítsetek hosszú í! Hasonló hosszú ó! Szoval vér ciki vagy és kis majomként te cigizel? Ilyen beszéddel meg helyesírással munkát sem fogsz kapni, hogy megkeresd a cigire valót. Ez a duma meg egy felvágás akar lenni! Ami nagy beégésre sikerült. Gratulálok majompofa. Igenytelen büdös kis kölyök vagy aki a szúlei pénzét bagóra költi, vagy másoktól tarhál. Ez is nagyon ciki. Majd akkor bagózz ha megkerested a rávalót, mert ez így röhejes. Ja és a cigi ciki és nem menő dolog. (18 (L) veled ellentetben nem cigizem, hanem versenysportoló vagyok és modellkedem)

2019. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tesoo amugy meg ha akarnam kiforgatnalak a vagyonodbol sajat penzbol veszem nallam nem az van hogy kapok egy otost es apu vesz nekem egy kinder tojast ...meg kapok 200 forat nem teso alapjaraton 1 kocsim van 1 motorom es kb 250000 zsebpenzem ja es egy lakasom +amit a sportolasert kapok penzt mert nem fotokbol akarok megelni ami fixen megvan photoshoppolva modellkent kb kiallok az utcara es jobban nezek ki mint te kisminkelve ...szegyen nem?? Szerintem elegge es 4x regiobajnok boxolo vagyok ... 180 cm 46 os karral 70 kg szevasz...
2019. dec. 16. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor gondolom van egy kis hírneved is, megtennéd hogy elmondod? :)
2019. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Nézz utána a meditációnak, könnyebbé teszi az ingerek elleni harcot.


Acc 600 minden nap (nem vicc), mivel acetilcisztein van benne, amitől kevésbé kívánja az agy a függőséget okozó anyagokat.


4#


Na ezt beböfögni ide igazán szükséges volt...


Felesleges heccelés, a végén nagyképűséggel. Nem te döntöd el, mi ciki és mi nem. Az nem ciki, hogy kicsinyesen javítgatsz itt egyenként?


Nem leszel jobb ember attól, hogy nem cigizel. Nem vág a témába, nem érdekel senkit a kisasszony.

2019. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ertelmes kommenteket köszönöm.
2019. dec. 17. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!