Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigarettáról mi...

Az elektromos cigarettáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és több mint 10 évig erős dohányos voltam majdnem két dobozzal naponta. 2017 Október óta használok elektromos cigarettát. Jelenleg 3mg os nikotintartalmú utántöltővel. Naponta kb 4-5 ml folyadékot használok. Szerintetek nem sok ez a mennyiség? Annyit viszont tapasztaltam az elektromos cigivel hogy azt érzem hogy kicsit mint ha száradna tőle a torkom. Várom a tapasztalatokat mert sok olyan cikk jelenik meg hogy ez mennyire káros
2019. dec. 20. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alkoholmentes sörhöz vagy a koffeinmentes kávéhoz tartom hasonlónak. Vagy cigizel, vagy nem. Én is cigiztem aztán letettem. Szar volt, kibírtam.
2019. dec. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, károsabb a normálisnál.
2019. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hallottam ugyan olyan rákkeltő. Mivel nincs vége a szálnak a használói többet szívnak belőle így előbb halnak. Nem lehetne hogy átállsz a nikotin mentesre és aztán pár hónap után azt is elhagyod?
2019. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" azt hallottam" XD

Én már lassan fél éve használom ,és pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban

Az tény hogy kicsit kiszárad a torkom tőle vagy hogy mondjam ,de annyi h inni kell utána ,az meg nem árt :D

2019. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pepsy5 válasza:
100%
7 éve használom (30 év dohányzás után) és sokkal jobb a közérzetem, erőnlétem. Ez a mennyiség teljesen normális, vannak, akik két-háromszor többet elhasználnak naponta és semmi bajuk nincs. Ha biztos forrásból szerzed be a folyadékot, akkor nem lesz tőle bajod, lényegesen kevesebb kárt okoz, mint a hagyományos cigaretta.
2020. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!