Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettáról mit...

Elektromos cigarettáról mit gondoltok? Olyan elkezdheti szívni, aki eddig nem dohányzott?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 00:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban azt olvastam hogy nikotin mentes folyadékot is lehet venni bele.
2013. szept. 14. 00:31
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az elektromos cigit szívják inkább a robotok
2013. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönjük az értelmes választ. -_-

Esetleg a kérdésemre valaki válaszol? :)

2013. szept. 14. 01:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nemdohányosok is elkezdhetik. Én is használom, pedig amúgy nem dohányzom, viszont a baráti körömben elég sokan, és zavar, hogy mindenki rágyújt, meg cigiszünetet tartanak mindenhol én meg csak állok ott mint egy faszent, és olyankor néha rá szoktam gyújtani a rendes cigire, de utálom a szagát, ezért vettem egy elektromosat. Sokba kerül, mire mindent beszerzel hozzá, de az olyan esetekre, mint az enyém, szerintem jó. Ha mondjuk rendszeresen dohányoznék, azért szerintem nem élnék vele, akkor inkább leszoknék.
2013. szept. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom odahaza mi a helyzet, én mondjuk Angliában élek, de gondolom arányba ugyanott van az ember. Évekig rendes cigit szívtam, csak azért mondom most el, hogy kicsit vitába száljak azokkal, akik szerint ez drága, vagy drága a kezdet...ez nem igaz. idekinn egy doboz cigi átlagosan 7 font, tehát heti 7x7font...és így tovább....na most egy kezdő pack elektromos cigi, ami tartalmaz 1 töltőt, 2 akut és 2 patront 20-30 font, itt is a márkát fizeted. :) de vegyük a 30fontosat. Ha eddig napi 1 doboz cigit szívtál a 2 patrn simán elég 2 hétre, tehát az első 2 hét 30 font az elektromos cigiből, normál cigiből 98font. Aztán további 7-10font hetente. Azaz egy napi cigipénzből, el vagy egész héten. így olcsó is és amit én is tapasztaltam, sok benne a nikotin (ha olyat veszel) annyira ezt nem érzed, mert nem büdös vagy ilyesmi, de mivel a szervezeted pár slukk után megkapja a ´kívánt´ nikotin adagod, nem kívánod óránkét, vagy 5 percenként, teljesen megváltozik az életed, rengeteg szabadidőd lesz és nem idegeskedsz a munkahelyeden, hogy ˙jajj, mikor lex már cigiszünet´, lassan azt veszed észre hogy egyáltalán nem kérsz belőle. Persze ez idő, sok idő. De szerintem marhaság rászokni az úgy nevezett zéró nikotinos cigire, csak mert mindenki cigizik. Ez olyan gyerekes. Inkább a dohányzókat kéne rábeszélni arra hogy leszokjanak.
2013. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!