Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipától lehet ájulás?

Vízipipától lehet ájulás?

Figyelt kérdés
Tegnap haverokkal vízipipáztunk és elkezdett fájni a fejünk nekem rosszabb lett és leakartam ülni a lépcsőre amikor elindultam lefelé és leakartam ülni összeestem és haverok segítettek fel utána alig bírtam hazamenni mert hányingerem volt és fájt a fejem. ez mitől lehet? én arra gyanakszom hogy a füstöt mindig teli tüdőre szívtam és lehet nem kapott elég vért az agyam?
2010. júl. 20. 13:04
 1/7 anonim válasza:
hát lehet. igy én is jártam sztem a vizipipának nem az a lénege hogy addig szivd amig biriod!én már abbol ki nöttem xd inkább csak addig szivd amig neked kényelmes és élvezd az izét (pl:a karamelásnak az a leg jobb)
2010. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól gondoltad,nem kapott elég oxigént az agyad ezét ájultál el
2010. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Huh hát egyszer én is így jártam.Ültem pipázás közben.Felálltam elindultam hazafele ... amíg kiléptem a folyósóra semmi bajom nem volt,de hirtelen megszédültem és alig tudtam felállni és szószerint felmászni a lépcsőn :)).Aztán ahogy beértem a szobámba lefeküdtem,de a szívem erőssen dobogott és reszkettem is,nagyon megijedtem főleg,hogy egyedül voltam otthon,de aztán elmúlt és utánna semmi bajom nem volt.
2010. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
buták... megégettétek a dohányt.. ne tömjétek fullra.. bazz-.- jó hogy elájultok .. tejóég: D
2010. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
CO2 mérgezést kaptál,vigyázni kell vele,meg is halhatsz ez azért volt mert túl sok alu volt a pipán és "nem kapott levegőt"
2010. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hátt...én nemtudok róla,de azt igen,hogy ha cigit letüdőzöd,és egy két percig a füstöt forgatod a szádba,akk totál elájulsz.....nagyon brutál!én nem tapasztaltam még,de az egyikk haverom csinálta,és láttam a két szememmel! :O NOn kemény!
2010. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy éhes voltál? Nekem ha éhes vagyok akkor hányingerem van már egy szívás után (nem csak én vagyok rosszul az éhes vizipipától hanem mindenki pl.:haverok)
2011. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!