Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 hete cigizek,17 éves vagyok....

3 hete cigizek,17 éves vagyok. (ha kérhetem nem kell a szokj le szöveg). Lehet komoly baj jele?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem hogy a nyelvcsapom mögötti részen van egy kis piros pötty, olyasmi mint egy éretlen pattanás, csak kicsi. Ez lehet szájrákra utaló jel? (jelenleg mandula és torokgyulladásom van, eddig erre fogtam).

2019. dec. 23. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

3 het alatt nem szoktál rá még a cigire...

En fél évig "cigiztem" (kipróbáltam inkább) és 4 hónapja hagytam abba, már eszembe se jut.

Aki valóban függő volt az évekig kívánja még.

Az ilyen pàr hetes-hónapos dohányosok mint te simán le tudnák rakni, ez nem is leszokás csak abbahagyás...

Ráknak is több év kell hogy kialakuljon. Ha már ennyi idő után fosol hogy meghalsz szàjrákban akkor mi lesz veled ha majd tényleg dohányos leszel mondjuk 3 éve...

Nem győzöm hangsúlyozni hogy addig rakd le ameddig tudod, mert idővel tényleg rászoksz es egyre nehezebb lesz. Aztán sírhatsz hogy nem is olyan menő a tüdőrák.

2019. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért nem kértem tedd le, szokj le szövegeket, mert mivel félek (már most) ezért újévi fogadalomként abbahagyom. Eleinte jól esett, most már csak a vágyat érzem, hogy kell. (5 dobozzal szívtam el eddig). A barátaim segítenek. Azért kérdeztem, csak mert az a kis cucc idegesít és félek, hogy elkéstem...
2019. dec. 23. 01:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ujevi fogadalomkent hagyd abba, hanem mondjuk matol. Tulajdonkeppen raersz abbahagyni tegnap.
2019. dec. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokra letettem a cigit most nagyon hülye voltam és pár napja megint cigizek... De minden azelőtti panaszom visszajött... Rettenetesen fáj a torkom reggelente köhögöm fel a truttyokat, mellkasi szúrások, nem tudok 10 m futni, gyomorproblémák (hányinger, étvágytalanság, gyomorfájdalom) állandó fáradtság és az ordenáré fejfájás... Amíg dohányoztam tök hipohonder voltam ezek miatt a tünetek miatt... Azt hittem migrénes vagyok és pánikbeteg... A nagy szart ezeket mind a 13 évnyi dohányzás okozta (az én nyelvem a végére már tök barna szőrős volt ami a leszok@snál elmúlt) nem érdemes megvárni ezeket a tüneteket... De hát nekem is mondták anno hogy ne szokjak rá és szartam mindenkire... Kár volt
2019. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mától nem szívom, a barátaim azt mondták, hogy ha úgy érzem kell szívjak, akkor vagy átjönnek, vagy videochaten beszélnek velem. Nem engedik, hogy rágyújtsak. Remélem ennyi idő alatt nem lett semmi bajom.
2019. dec. 23. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Az újévi marhaság senkinek sem jön be.

Ha leakarod tenni akkor leteszed, lesz erőd bármikor abba hagyni.

Ez még nem annyira kemény függőség hogy ne tudd abba hagyni rögtön.

Igen, a dohányzástól lehet nagyon sok és komoly bajod.

2019. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2019. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!