Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire gáz, ha a mások...

Mennyire gáz, ha a mások által eldobott cigicsikket, ami még ég, felveszem majd beleszívok párat?

Figyelt kérdés

Nem merek dohányboltba bemenni, mindig elkap valami rossz érzés nem tudom miért... Dohányzó ismerősöm nincs, akivel olyan viszonyban lennék, hogy tudnék tőle kérni...

Így jobbára csak ez a módszer marad. Eddig csak háromszor csináltam. Összesen 3x-4x szívtam bele egy-egy cigibe.


De rájöttem hogy nem folytathatom tovább ezt, mert még a végén lesz valami bajom. Volt hogy 2 órán keresztül csak buszoztam fel-alá, azt nézve hogy mikor lesz egy olyan megálló ahol nem lát senki, és aki fel akar szállni a buszra, az az ember csak bedobja a csikket a fém dobozba, én meg kiveszem és beleszívok.

Tudom beteg vagyok egyesek szerint de rájöttem tényleg hogy ez nem jó, valamit biztosan tudtok javasolni (pszichológuson, és egyéb terapeutákon kívül...) Privátban is írhat aki szeretne. (Netán tippeket adni, mittom én, amúgy jó tanuló vagyok és okos ember, csak ez az egy ilyen hülye dolgom van, és legszívesebben most ha egy másik ember lenne az én helyzetemben, valószínűleg lenézném, vagy legalábbis eléggé furán néznék rá.)


(A kérdés nem kamu, légyszi ne gyertek ezzel)



2020. jan. 6. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Igenytelen allat...
2020. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nyilván megválogatom, hogy kik után szívok bele, ránézésre max 30 éves nők után főleg, de öregek után semmiképp sem...

De mondjuk azoknál is ugyanez a helyzet, ahol a barát/barátnő odaadja 1 szívásra a barátjának/barátnőjének/pasijának stb hogy próbája ki, nem?

2020. jan. 6. 22:28
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Mennyire gáz?

Nagyon!

Annyira, hogy még azt is kétségbe vonom, hogy igaz, de ha igen ez perverzió, ilyet legfeljebb hajléktalanoktól láttam, de náluk is ritka.

2020. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem perverzió, csak szeretnék cigizni. Amúgy undorodom ettől az egész tevékenységtől, épp ezért (is) írtam ki a kérdést
2020. jan. 7. 00:15
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Erre már nem lehet mit mondani.........
2020. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem egészséges.
2020. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

AZért az mégis furcsa hogy csak fiatal 30 évesek után szívod el.

Azt hiszed az egészségesebb mint az öreg ???

Te nagyon hülye vagy, már látszik a beszűkült állapotod, az agyad is kevés oxigént kap és ezért vagy ilyen gyenge.

2020. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Írtam hogy max 30 éves. Amúgy igen, szerintem kisebb eséllyel van "nagyobb baja". Először 20 körüli csaj cigije volt, másodszorra 30 körüli, harmadszorra meg kb 15. Kifejtenéd hogy miért vagyok hülye?
2020. jan. 7. 16:31
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
A 30 éves dohányos nő kollégám hepa c s... Miért írtad ki a kérdést? Szerinted van olyan aki szerint ez nem gáz?
2020. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

"jó tanuló vagyok és okos ember" Okos ember?:D ez jó!

undorító amit művelsz!

2020. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!