Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire gáz, ha a mások...

Mennyire gáz, ha a mások által eldobott cigicsikket, ami még ég, felveszem majd beleszívok párat?

Figyelt kérdés

Nem merek dohányboltba bemenni, mindig elkap valami rossz érzés nem tudom miért... Dohányzó ismerősöm nincs, akivel olyan viszonyban lennék, hogy tudnék tőle kérni...

Így jobbára csak ez a módszer marad. Eddig csak háromszor csináltam. Összesen 3x-4x szívtam bele egy-egy cigibe.


De rájöttem hogy nem folytathatom tovább ezt, mert még a végén lesz valami bajom. Volt hogy 2 órán keresztül csak buszoztam fel-alá, azt nézve hogy mikor lesz egy olyan megálló ahol nem lát senki, és aki fel akar szállni a buszra, az az ember csak bedobja a csikket a fém dobozba, én meg kiveszem és beleszívok.

Tudom beteg vagyok egyesek szerint de rájöttem tényleg hogy ez nem jó, valamit biztosan tudtok javasolni (pszichológuson, és egyéb terapeutákon kívül...) Privátban is írhat aki szeretne. (Netán tippeket adni, mittom én, amúgy jó tanuló vagyok és okos ember, csak ez az egy ilyen hülye dolgom van, és legszívesebben most ha egy másik ember lenne az én helyzetemben, valószínűleg lenézném, vagy legalábbis eléggé furán néznék rá.)


(A kérdés nem kamu, légyszi ne gyertek ezzel)



2020. jan. 6. 22:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20 Kedves tőled...:)
2020. jan. 16. 22:33
 22/24 anonim ***** válasza:
3%
Jesszus! XD ez csak valami troll, ilyen gusztustalan ember nem létezik! Ugye? Ugye?! Ugye...?
2020. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#22, már kifejtettem fentebb, hogy miért csinálom/csináltam, illetve hogy miért nem tartom undorítóbbnak, mintha egy barátod cigijébe szívnál bele.

Nem, nem vagyok "troll" a szavaiddal élve.

2020. jún. 19. 17:37
 24/24 anonim ***** válasza:
Szakadok. 🤣
ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!