Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rosszul lettem mikor megtudtam...

Rosszul lettem mikor megtudtam hogy a legjobb barátom cigizik, ez normális?

Figyelt kérdés
Igazából gondolom nem. Rosszul vagyok minden egyes alkalommal mikor a legjobb barátom azt meséli napi hány szálat szív el. (8-10) Mikor elmondta hogy rászokott nagyon nagyon rosszul lettem. Fogalmam sincs miért de remegtem szédültem és hányingerem volt. Rendesen bepánikoltam. Ez azóta is visszajön minden egyes alkalommal mikor ez a téma, csak sokkal enyhébben. Akkor is ez történt mikor rájöttem hogy anyukám sok év után elszívott egy dobozzal. Bepánikoltam hogy mi lesz ha visszaszokik rá. Mit tudnék ez ellen tenni?

2020. febr. 3. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
nem
2020. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal van negatív tapasztalatod a családodban a dohányzással kapcsolatban, és ez a tapasztalat félelembe torkollik, ami pánikroham szerű tünetekben jelentkezik. Érdemes lenne erről valakivel beszélned, és ha legyőzted ezt a félelmet, akkor az anyukáddal/barátoddal is, hogy tényleg megéri ez nekik?
2020. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!