Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az a fura érzés amit érzek...

Mi az a fura érzés amit érzek a tüdőmben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Január 31-én gyújtottam rá utoljára, azota nem. Azóta olyan fura érzéseim vannak a tüdőmben. Eddig ugye megszoktam hogy dohányzás után olyan telített érzésem volt most meg üres. Ez normális? Azóta, hogy próbálok leszokni sokkal jobban aggódom az egészségem miatt. Amíg csináltam le se xartam, úgy voltam bírja a testem, most meg teljesen kétségbe vagyok esve, hogy lesz vagy van valami bajom hogy ilyen érdekes érzéseim vannak. 2 év 3 hónapja gyújtottam rá, ebből 2 évet cigiztem végig. De az sem volt sok, igazából heti 1 néha 2 doboz. Egyedül bulikban volt amikor 1-2 doboz egy éjszaka elment. De nagyon aggódom, hogy maradandó károkat okoztam. Ha tehetném visszapörgetném az időt és ott törném el a kezem amikor kipróbáltam. Nektek mi a véleményetek erről? Mi lehet ez az úresség és aggódás bennem? Visszafordítható még ez a 2 év? Eléggé nehéz visszafogni magam, nagyon sóvárgok, de mindig lekötöm magam és kerülöm a cigis barátokat, mikor rágyújtanak is addig a házban maradok.

2020. febr. 11. 00:26
 1/7 A kérdező kommentje:
19/F
2020. febr. 11. 00:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nincs semmi bajod. En mikor letettem, utana folyton krakogtam es furan vettem a levegot, siman tisztul a tudo.
2020. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem köhögök meg semmi. De 2x is előfordult azóta hogy felriadtam alvásból hogy tüdőrákos vagyok, csak úgy kipattantam az agyból. Eléggé megijedtem, hogy miket csinálok!
2020. febr. 11. 00:36
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Gratula, hogy már 10 napja nem cigizel! Én Jan. 26-án gyújtottam rá utoljára. 45 évig dohányoztam (most 60 éves vagyok). Sokáig elment napi egy doboz, utolsó fél évben lecsökkentettem heti 1-2 dobozra.

2. Szerintem nem történt végzetes elváltozás a tüdődben még. De sokat segitene, ha tisztább levegőjű helyen élhetnél, ha sportolnál, és szednél D vitamint.

3. A krákogás-köhögés annak a jele (lenne), hogy tisztul a tüdő. De lehet, hogy nálad még nem történt olyan komoly lerakódás, vagy eztán lesz majd egy kis krahácsolás. De emiatt ne aggódj.

4. Ha tüdőrákod lenne, az éves tüdőszűrésen azonnal nyivákolnának - szóval NINCS tüdőrákod. (de szedj D vitamint, legalább a téli hónapokban)


Gratulálok még egyszer, és azt kivánom, hogy a következő 80 évben ne gyújtsunk rá! :)))

2020. febr. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2020. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki!
2020. febr. 11. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is gratulálni szeretnék! Én 8 évig dohanyoztam és január 9-én szívtam el az utolsó szállat azóta teljes füst mentes életet élek! Amúgy nekem is volt ilyen fajta gondolatom hogy úristen rákos vagyok, de nem! Tisztul a tüdő, én például gyógyteákkal segítek a tisztulásba, nem szép ami ki jön de akkor gondolkozik el az ember hogy úristen ezt szívtam be, egy életre el ment a kedvem a dohányzástól!
2020. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!