Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Munkaalkalmasságihoz kell-e...

Munkaalkalmasságihoz kell-e vérvétel illetve vizelet minta? Mennyi idő nem mutatható már ki a fű a vizeletből és a vérből? Valamint a tüdőszűrő ki tudja mutatni, hogy fogyasztottam füvet?

Figyelt kérdés
11 napja próbáltam ki a füvet, viszont miután elszívtam az én adagomat, utána jutott eszembe, hogy "basszus, én jelenleg munkát keresek, ebből gáz lesz". Tudom, hülye voltam, hogy utólag gondoltam ebbe bele és amiért egyáltalán kipróbáltam, meg is fogadtam, hogy soha többé nem fogok vele élni. Kérlek, normális válaszokat adjatok és ne oktassatok ki, hogy miért kellett ezt csinálni és hasonlók. Rájöttem, hogy hibát követtem el, bánom és soha többé nem fog előfordulni.
2020. febr. 12. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
*Mennyi idő után nem mutatható ki...?
2020. febr. 12. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Van, ahol kell. De ott se drogokra szűrik.

Ahol tüdőszűrő kell, ott pedig csak az érdekli őket, nem vagy-e tbc-s?

2020. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Atttol függ milyen munkát keresel? Mert a MÁV és a BKV Szűr drogokra is. Vérvétel és vizelet van a Richteres orvosin is.
2020. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát ha ki is mutatják, nem fognak vele foglalkozni?

Jelenleg 2 lehetőségem van, mindkét helyre be tudnának ajánlani; az egyik, hogy a Spar egyik üzemébe megyek sajtokat és felvágottakat szeletelni és csomagolni, a másik pedig a CBA-ban árufeltöltő. Egyébként csak részmunkaidős lennék, a Sparban ráadásul feketén mennék dolgozni, szóval gondolom ha így vállalnak el engem, akkor nem fognak vele foglalkozni ha kimutatják.

2020. febr. 13. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!