Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csatlakozol hozzám? Leszokunk...

Csatlakozol hozzám? Leszokunk együtt a cigiről?

Figyelt kérdés

Holnaptól indul.

Kommentben írjuk le a tapasztalatainkat!

Benne vagytok?


2020. márc. 1. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Támogatlak maximálisan ! Sőt ! Ajánlok neked egy : [link] íratkoz fel egy hírlevélre, sokat segít , de van neki egy könyve is, az is elég nagy segítség tud lenni.

Szívesen csatlakozok hozzád, ha téged nem zavar a 4 év dohányzásmentes előnyöm ! :)

2020. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Bár már én is ott tartanék.
2020. márc. 1. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy hete hagytam abba a vapet, napi 2 ml 18 mg-os nikotin sós folyadékot szívtam el már 3 hete. Igazából lebetegedtem és fájt a tüdőm nagyon, nem is volt kedvem szívni, de néha eszembe jutott. Most már jobban vagyok, tudnám megint szívni de minek, semmi értelme nincs, elvonási tüneteim sincsenek. Azt mondom ha ettől nem alakul ki erős függőség, akkor az nem is létezik.
2020. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én majd egy hónap múlva szeretnék csatlakozni
2020. márc. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is, de majd holnap, mert most felcseszett az anyám.
2020. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is majd 2 hét múlva, ma bal lábbal keltem, jövő héten biztos legalább egyszer azzal fogok, de próbálok odafigyelni majd.
2020. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!