Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék rendszeresen eljárni...

Szeretnék rendszeresen eljárni mozogni és ehhez keresek egy 20 év körüli lány edzőtársat Budapesten. Együtt képesek leszünk elérni, amit akarunk! Csatlakozol?

Figyelt kérdés

:)

Én kb 10 kilótól szeretnék megszabadulni. Csoportos órákra gondoltam: aerobic, jóga, callanetics, zumba, pilates, de nyitott vagyok bármilyen órára. :) Het 3x minimum kellene, de akár többször is, ha belefér. Keresünk olyan helyet, ami könnyen megközelíthető és nem drága a bérlet. :)

Bocsi, hogy tulajdonképpen nem kérdést teszek fel, de más fórumokon sajnos nem jártam sikerrel. (Hirdetés meg nem szívesen adnék fel.)



2013. ápr. 25. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó, bárcsak pesti lennék. Én Bonyhádon lakom, és itt keresek edzőtársat, de még nem találtam..:S Együtt tényleg jobb és könnyebb:) Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok vagy pestiként jelentkezek, de muszáj volt ideírnom:D
2013. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hidd el,hogy egyedül is jó lesz. Az órán úgyis sokan vannak. Én is egyedül jártam fitness órákra . :)
2013. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ohh én is sajnálom. :/ Azért remélem sikerrel járunk mindketten. :)

Második, igazad van, csak azt már sokszor próbáltam, de valami mindig "közbejött". Aztán megint és megint, egyre többször, végül meg már el se mentem. Viszont ha valakivel együtt mennék, az eléggé motiválna. :) Jó lenne ha néha valaki "s*ggberúgna", ha nem akarok elindulni. :)

2013. ápr. 26. 21:05
 4/6 anonim válasza:
Persze motivál. Engem a nyár és a fürdőruha motivál mindig. Jelenleg nem járok edzeni,helyette elkezdtem futni. Igaz,azt a párommal,nem egyedül. :) Remélem találsz edzőtársat. :)
2013. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Találtál már valakit? Hanyadik kerületben laksz?
2013. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia :) Találtál aztán valakit?
2013. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!