Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben?

Mi a jó a cigiben?

Figyelt kérdés
Megiszok két három pohár bort akkor egy jó dolgot érzek, mert máshogy látom a világot, sokkal jobban érzem magam, de mikor elszívtam egy cigit szinte semmit nem éreztem
2020. márc. 4. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Volt már 1000 ilyen kérdés. A válasz: semmi. De mivel ha az ember rászokik és függővé válik, szüksége van rá,mint az ételre. De semmi jó nincs benne.
2020. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. De akkor hogy szokik rá? Alkoholistákat megértem miért mert mint mondtam egy jó dolog az alkohol, nagyon jól tudod magad érezni..
2020. márc. 4. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy divatból vagy a társaság nyomására elkezdi, mert ő is "menő" akar lenni.
2020. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked mindent megérteni. Elég, ha nem cigizel. Nincs benne semmi jó, tényleg. Csak a kíváncsiság hajt mindenkit, hogy kipróbálja, a csordaszellem, ilyesmi - aztán vannak, akik máris rászoknak, és jól belehalnak.
2020. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MonsteQ válasza:
54%

Nézz utána, de mint mindenhol hallja az ember vagy látja, teljesen káros.


Acetont viszel be a szervezetbe, ami hát nagyon jó hatással van a szervezetre hisz pillanatragasztókat képes feloldani ez a kémiai szúrós szagú folyadék.


És persze sok más anyag is van benne, én ezt emeltem ki mert ez az egy olyan anyag ami veszélyes benne.

2020. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokik rá,ahogy már írták.. a bandában mindenki rágyújt,hát ő is. És igen hamar elkezd hiányozni, olyankor már társaság nélkül is kell a cigi. Onnantól meg már nincs megállás.
2020. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!