Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az erdekelne, hogy van esetleg...

Az erdekelne, hogy van esetleg olyasvalaki, aki leszokott a dohanyzasrol, de nem hizott? Illetve erdekelne meg, hogy a szekrekedes is torvenyszeru velejaroja a leszokasnak vagy nem?

Figyelt kérdés
Termeszetesen ez meg nem tantorit el attol, hogy mindenkepp megprobaljak leszokni, de attol meg erdekelnenek a szemelyes tapasztalatok.

2020. márc. 4. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy hogy lesz e valami.

Szokj le és kész.

De az már nem jó ha így állsz neki, nem megpróbálni kell hanem abba hagyni .

2020. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jolvanna.... azert erdeklodni csak szabad, hogy tudjam kb mire szamitsak. Csak erdekel a dolog, remelem ez nem bun.
2020. márc. 4. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen az étkezési szokásokon változtatni kell sajna. Tészta, kenyér csökkent + 18:00 után semmi kaja. VAGY eszel ugyanúgy mint eddig viszont inni KIZÁRÓLAG víz vagy kávé.
2020. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te nem is akarsz leszokni a dohányzásról. Ráadásul, gondolom túlsúlyos is vagy.

Leírom neked, én leraktam a cigit kb 15 éve. Nem híztam egy dekát sem, és székrekedésem sem volt. A rendes napi kaja mellett, sok gyümölcsöt eszek. Az ereidet féltsed inkább a cigitől, mint a székrekedésed..

2020. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy valamit nem ertek: miert kell ilyen undoritoan viselkedni? Mit artottam en neked? Amugy kozlom, hogy 164 cm es 46 kg vagyok, es rendszeresen sportolok, de nem mintha ez rad tartozna( amint latod, a hizas nekem meg jol is jonne, de nem vagyok amugy egy kifejezetten hizekony tipus). Komolyan az, hogy erdeklodom, hogy kb mire lehet szamitani, az ekkora bun? Nem arra valo ez az oldal? Hogy az emberek megosszak egymassal a tapasztalataikat? Szegyelld magad es takarodj innen a gusztustalansagoddal egyutt.
2020. márc. 4. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egyetlen gusztustalan szót jelölj meg a hsz emben. Te kis hisztis....talán az ereidre gondolsz? Tudod, pont azoknak árt a cigi legjobban, és nem a székrekedésednek. P.kkadj meg.
2020. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, egy kicsit jobban felpaprikaztam magam a kelletenel. Elnezest kerek. Nem amugy. Hanem arra, hogy pl tulsulyosnak titulalsz, holott fogalmad sincs arrol, hogy ki fia borja vagyok. A masik, meg hogy megkerdojelezed a szandekaim. Igenis komolyak a szandekaim, meg akkor is, ha neked esetleg nem ugy tunik. Nem akarok magyarazkodni, de sajnos egyszeruen orokletesen pl hajlamos vagyok az aranyerre es azert nekem egy nagyon komoly kronikus szekrekedesre mind lelkileg, mind testileg es kremugyileg (!) fel kell keszulni :D habar tudom, ez egy kicsit nevetsegesen hangzik, de igy van. En csak erdeklodni szerettem volna, hogy mire lehet szamitani. Ennyi az egesz. Meg egyszer ne haragudj es koszonom, hogy leirtad, hogy veled hogyan es mi volt :)
2020. márc. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!