Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbáljátok letenni végre a...

Próbáljátok letenni végre a cigit, kiváltképp, hogy a COVID-19 fertőzés esetén dohányosként sokkal rosszabbak a kilátások?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Mi spec nem próbáljuk.
2020. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ez a bagóst éppen ez nem érdekli.

Ha amúgy is lesz..ja a saját egészségét, meg a pénzt se számolja, akkor most se fogja.

2020. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem sikerült, de még reménykedek. :-(
2020. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én speciel pár éve abbahagytam a dohányzást, de egy hülye vírus műbalhé miatt nem tenném.
2020. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Egy új statisztika szerint a nem dohányzó alapbetegséggel nem küzdők 0.2%-a került csak intenzív lélegeztetésre.


Dohányosoknál ez 20%...


Mint tudjuk, ennek a fele általában meghal, és ha azt vesszük, hogy olaszoknál 2-3 hét alatt betelltek az intenzív ágyak... aki dohányos és új beteg, az lélegeztető nélkül 20%-ban áshatja magának a sírt ha elkapja.

2020. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Egy régi vicc aktuális formában: Jobb dohányosként COVID-19 fertőzöttnek lenni, mint gazdagnak.


?


A COVID-19 fertőzött dohányosoknak csak 20%-a hal meg, de a gazdagok mind meghalnak!

2020. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6: mindenki meghal.


Azt meg a legnagyobb hülyeség mondani hogy az idősekre kiváltképp veszélyes. Ugyanis a halál valószínűsége az életkor előrehaladtával növekszik ha van járvány ha nem

2020. ápr. 2. 10:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen?! Szerintem meg ellenállóbb a tüdeje egy dohányosnak, mert intenzív mérgezésben van egyfolytában és egy vékony nyák réteg is alakul ki a hörgőkben ami felköhögve inkább tisztítja. Ehhez mit szólsz?
2020. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2020. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Persze nyolcas, ez egy tipikus tudatlan dohányos hozzáállása.


Tagadjuk le, hogy valami egészségtelen, akár a hat éves gyereknek tegyük is kötelezővé a dohányzást, hadd erősödjön a tüdeje....

2020. ápr. 11. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!