Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás elhagyása után...

Dohányzás elhagyása után gyengül a tüdőm, kifulladok attól is, ami dohányosként ment. Normális ez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 18:27
 1/6 anonim válasza:
Szerintem visszakell szokni a "normális életmódba" és egy idő után rendesen megy majd
2016. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a tüdőd elkezdett tisztulni.
2016. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de hónapokig nem volt rossz és dohányos időszakban sem volt ekkora bajom, most meg gyengébb lett


lehet nem jól fogalmaztam, így is oké ez?

2016. aug. 4. 20:01
 4/6 greta.t válasza:
Persze, idő kell neki, hogy átálljon, nem tudom, hogy esetleg van-e valami inhalálós dolog ami tisztítja (szaunában pl eukaliptusz cseppekkel vagy kamillás gőzölés meg ilyenekre gondolnék, hogy esetleg segíthet, de ezt csak én gondolom, nézz utána, hogy biztos legyen)
2016. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B. Judit válasza:
A fáradtság, kimerültség - más tünetekkel együtt a megvonás eredménye.A megvonási tünetek az első héten a legerősebbek, majd kb. 2-3 hét múlva a tünetek jelentősen javulnak. Szépen, lassan visszaáll a dohányzás előtti állapot, ezért ne ijedj meg. Igyál sok folyadékot, vizet, alkoholt ne. Sok mozgás és aludj amennyit tudsz, könnyű mozgás is segít, ne hajtsd túl magad. A tűdőnek, sőt az egész szervezetnek idő kell, hogy kitisztuljon. Sok sikert! Én már túl vagyok rajta!
2016. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mióta hagytad abba a dohányzást? Milyen korú vagy? Mikor voltál legutóbb tüdőszűrésen?
2016. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!