Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha letöltök nagyobb mennyiség...

Ha letöltök nagyobb mennyiség cigit, nem szárad meg nagyon a dohány?

Figyelt kérdés
Töltött cigit szívok. Arra gondoltam, letöltök egy két zacskót egyszerre és akkor egy ideig nem kell. A kérdés az, hogy szívható lesz-e amit letöltök napokkal később is? Ha pl. nyitva felejtem a dohányos zacskót, megszárad a dohány és kínszenvedés tölteni... De vajon ha be van töltve milyen lesz? Nem szárad meg nagyon és gyorsan leég?

2020. ápr. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De, ki fog száradni. Max. egy napra előre érdemes. utána kiszárad, az íze sem lesz jó és potyogni fog belőle a megszáradt dohány.
2020. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az én apám előre tölt meg mindig egy csomót és borzalmas szívni. kiszárad és még erősebb is meg nyilván hamarabb elég. én nem javaslom hogy ekkora mennyiséget előre betölts.
2020. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! Akkor marad a mindennapos meló.. :D
2020. ápr. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!