Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan oldhatnám meg a dohányz...

Hogyan oldhatnám meg a dohányzást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy néha rászoktam gyújtani, viszont se a szüleim, se a tesóm nem díjazza. Ezt meg is értem. Nem tiltanak, mivel már rég elmúltam nagykorú, és úgy vannak vele, hogy én dolgom. Viszont mondták, hogy nem tetszik ez nekik. Egyből megérzik, pedig tényleg keveset szívok és ápolt vagyok. Hogy tudnám megoldani, hogy ne érezzék? Néha úgy érzem anyám "véletlenül" kutakodik utánam.

2020. ápr. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megoldani. A cigiszagot lehet érezni a koca dohányosokon is! (Föleg ha egyébként ápolt vagy. Ha erösen terjengene körülötted az ápolatlanság büze, az talán elnyomná a cigiszagot.)
2020. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Próbálkozhatsz parfümmel meg ilyenekkel, csak ők gondolom eleve nem dohányoznak, így egy kis füstöt is könnyebben megéreznek rajtad, mint egy dohányos.

Hosszútávon úgy nem fognak érezni semmit, ha nem szívod. Nincs cigi, nincs füst, nincs szag. Sajnos a füstnek van egy olyan szaga, amit a családod sokkal jobban érez, mint te, hiába fújod be magad

2020. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem nagyon tudod így megoldani.
2020. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyt látok rá, hogy elnyomd a szagát. A ciginek nagyon erős szaga van, hiába rágózol, meg fújod magad jobbról-balról, én bárkin azonnal megérzem. Véleményem szerint a legegyszerűbb, ha nem szívod, de ha mindenképp élni akarsz ennek a szenvedélynek, kénytelen leszel elfogadni vele járó dolgokat is.

Az sem valószínű, hogy majd hozzászoknak. Maximum megtűzik, de aki nem dohányzik, mindíg zavarni fogja a füstje, ráadásul a passzív dohányzás is elég rossz dolog.

Erősebb parfüm talán segíthet, de akkor meg az lesz a baja egyeseknek. :D

2020. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!