Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Miért cigiztek?...

Dohányosok! Miért cigiztek? Mióta? Kivel próbáltátok ki? Hány évesen kezdtetek el cigizni? Rossz szokásnak gondoljátok a dohányzást vagy jónak? Én most szertném majd kipróbálni a cigit! Ajáljátok, hogy kipróbáljam?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne próbáld ki.
2020. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne próbáld ki.
2020. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A kipróbálással nincs gond, de ott meg is kell állni. Az egyik legrosszabb szokás. Drága, egészségtelen, büdös, és igazából semmi különös élményt nem ad, csak ha már megszokod, függőségből szívod. Azzal tudják rávenni az embereket, hogy menőnek és stílusosnak állítják be. Szerencsére egyre inkább gáz szokásnak számít.
2020. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Ne probald ki, nem eri meg. En 14-5 korul kezdtem probalgatni, hamar ra is szoktam, es kinserves szenvedes volt letenni, mikor terhes lettem. Mar tobb mint 2 eve nem szivom - pontosabban 2 eve, 3 honapja, 4 napja, 13 oraja es 19 perce, de ki szamolja?!- es meg mindig hianyzik!!!

Ne kezd el, az a legbiztosabb!

2020. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
11 éves korom óta szívom. Egyedül próbáltam ki. Azért szívom mert megnyugtat meg ha nem szívom akkor a mozdulatok hiányoznak. Szerintem próbáld ki nyugodtan de ne valami lightos vackot mert azokra könnyű rászokni. Valami erősebbet vagy a legjobb a szivarka. Annak legalább dohány íze van meg azt úgy se fogod annyit tüdőzni hogy rászokj.
2020. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most hány éves vagy ha megkérdezhetem?
2020. ápr. 4. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
41
2020. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, hogy ne gyengét szívjon mert arra könnyű rászokni... Pont azért szokik rá az ember, mert rossz ize van büdös, köhögsz tőle stb, a "gyenge" ciginek is rossz íze van és az "erős" ciginek is eleinte és pontosan ez az oka annak hogy rászokunk mert azt gondoljuk, hát ennek rossz íze van büdös is, ugyhogy én tuti nem fogok rászokni szóval nem lesz baj ha 1-2 szálat elszívok... Aztán kész is. Én nem javaslom pont ezért a kipróbálását én 9 évig szívtam ha visszatekerhetném az időt (de akrámelyik dohányostól megkrédezed) akkor sose próbálnám ki... :) Érettebb, okosabb, szebb, jobb döntés soha, de soha rágyújtani!
2021. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!