Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy ha nem...

Miért van az, hogy ha nem gyújtok rá, akkor olyan mintha egy álomban lennék?

Figyelt kérdés

Mintha köd telepedne rám, olyan mintha egy burokban lennék és csak azon kívül jutna el minden hozzám a külvilágból.

Ez a csökkent dopaminszint miatt van, vagy miért? Kb ahhoz tudnám hasonlítani mintha 24 órája ébren lenne az ember. Ha cigizek ez elmúlik. Le szeretnék szokni, így figyeltem meg.


Előre is köszönöm mindenki segítségét!



2020. máj. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, rettenetes volt leszokni, úgy, hogy közben suliba jártam.
2020. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, nalam annyi a különbség hogy így szellemi munkát kell(ene) tisztességesen végeznem :/

Van tipped?

2020. máj. 9. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami serkentő, kávé, kóla, cukor, kb szerintem ennyit tudsz tenni.
2020. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Derealizáció, és igen, a cigi elvonás okozza.
2020. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez kegyetlen. Soha nem gobdoltam volna hogy a cigi ilyenre kepes. A stimulánsok nem segítenek semmit sajna.

Egyenesen letaglóz hogy erre képes. Akkor fokozatosan fogom csökkenteni szerintem, a vege felé meg fél szalakat fogok elszívni. Ezt az állapotot nem engedhetem meg a munkám mellett hetekig akár...

Köszi, ha úgy van még írhat valaki :)

Ment mindenkinek a zöld

2020. máj. 9. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
En tapasztalatbol es a kornyezetemben elok tapasztalataibol ugy gondolom, hogy a cigirol valo leszokas nem passzol a fokozatossaggal. Ha elhatarozod, hogy egy nap mar csak 5 szalat szivsz, azon fogsz agyalni, hogy na mindjart szivhatom, na mar csak par orat kell varnom es elszivhatom. A cigit egyik naprol a masikra kell letenni. Meg is fog szunni az agyi kod, egyebkent igen, valami hormonos dolog lehet a tettes, vagy legalabbis az elvonasi tunet nalad igy jelentkezik.
2020. máj. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 10. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!