Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 30 éves vagyok és 10 évig...

Laci315 kérdése:

30 éves vagyok és 10 évig cigiztem! és 2 éve leszoktam .de sajnós 1 hete buliba voltam és sajnós elkezdtem cigizni, ujra 1 doboz kék sofit szivok naponta! és sajnós kivánok akkor most ujrarászoktam? és hogyan tudnám ujra leteni?

Figyelt kérdés
azóta sokkal rósszab a közérzetem keveset alszom ojkor nehezen elmuló heves sziv verések törnek rám help
2020. máj. 18. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tedd le a cigit szépen lassan minden nap 1 vagy fél szállal kevesebbet.

Amint elhagytad kezdj el vmi nikotin pótló rágót és szépen azt is kezd el csökkenteni.


Ezen kívül kezd el rendszeresen mozogni és egészségesebben étkezni esetleg vehetsz egy doboz multivitamint is!

2020. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen igen lehet az is 100 kg vagyok 77cm magas és igen munkám miatt gyors kaják mennek! este pár sör pár felesel . akkor a cigi ugye még jobban megyen sajnós de követni fogom a jo tanácsot....
2020. máj. 18. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Te minden este megiszol par sort meg rovidet is? Itt nem a cigivel van a fo problema szerintem ... :D

Ne sertesnek vedd de ez mar alkoholizmus

2020. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bar mondjuk az is igaz hogy nem lattam meg 100 kg s törpét.

77 cm?

2020. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D 177 cm bocs téleg alkoholizmus? erre nem is gondoltam, bakker xd
2020. máj. 19. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok negatív lenni - egyébként én is ennyi ideje szoktam le elég sok év után -, de szerintem visszaszoktál a mennyiségből is ítélve.


Igazából kinek mi használ, én tüdőgyógyászhoz fordultam - eredetileg más súlyos gonddal - és a Champixxel szoktam le.

Ismerősömnek viszont az e-cigi jött be, bár ezt nem tartom se jónak se biztonságosnak, de ez az én véleményem.


Esetleg próbálj meg ne 1 szálat elszívni, hanem alkalmanként csak a felét (akár ceruzával be is jelölheted. Így 1 szál 2 alkalomra is elég lesz, továbbá keress valamit, ami helyettesítheti a cigit és szereted csinálni. Például valamilyen sport vagy bármi.


A legfontosabb pedig az, hogy te is le akarj szokni újra. Ha egyszer ment, megy másodjára is. Nekem ez tényleg a gyógyszerrel sikerült, azzal viszont egész könnyen (ahhoz képest).

2020. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is segíthet ha a cigizési "rituálét" (sokaknak ez is legalább annyira hiányzik mint a nikotin) helyettesíted valamivel pl rágó,nyalók vagy akármi...
2020. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!