Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokás?

Dohányzásról való leszokás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Le szeretném tenni a cigit.

Nikotinos rágóval jól megvagyok.

Viszont ezek a nikotin tapaszok mennyire megbízhatóak?

Milyen erősségűt válasszak?Philip Morris royalt szívtam eddig.(sötéték)

Tudom fejben dől ez el.Próbáltam egyik napról a másikra,viszont egyszerűen nem bírtam a munkámra odafigyelni rendesen.

21 éves vagyok és napi 1.5-2 dobozzal is elmegy átlagban.Mondani sem kell ez az egészségemre eléggé ártalmas,sőt pénzügyileg is elég szép kiadás ezért szeretném minden áron letenni.



2020. jún. 15. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 13 évig szívtam kék bondot később kék rgd t... Én 2 es nicorette tapaszt használok... Teljesen megvagyok vele elégedve... Már egy hónapja nem cigizek... (az egyes tapasz nekem nem volt jó túl erős volt... Rosszul lettem tőle bár 40 kg vagyok lehet azért )
2020. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapaszok, rágók stb., mind nem érnek semmit, ha TE fejben nem döntöd el.


Ha viszont eldöntöd, akkor nem is kell semmi, csak leteszed. Pár hét szar, utána tök jó. Kezded érezni az ízeket, illatokat. És több pénzed lesz.


Ha letetted, akkor nincs kifogás, akkor sem gyújtunk rá, ha kirúgtak, kirakott a nőd, elestél stb. Nincs kivétel.

2020. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondtam a tapaszt... Akkor az első hetek sem szarok... Általában az mondja hogy nem ér semmit aki ki sem próbálta
2020. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!