Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy van ínyetek snüsszözés után?

Hogy van ínyetek snüsszözés után?

Figyelt kérdés

Jelentkezett irritáció, esetleg íny

recesszió

Ha igen mennyit töltök egy nap



2020. jún. 26. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Az elsotol ja elegge kiszaradt a szam meg kipirosodott

De manapsag mar semmi ilyesmi nincs en napi 1et szoktam de van hogy egy hetig semmi, a lenyeg hogy mar hozzaszoktam szoval miutan kiveszem semmi furat nem erzek csak azt a so szeru izt

Termeszetesen piros a helye ahol volt de az hamar elmulik


Viszont volt mar buliban hogy egy csomot feltomtem es melle alkohol... napokig nem ereztem izeket xddd tehat mertekkel kell hasznalni en azt mondom

2020. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Idén augusztusban lesz egy kerek éve, hogy elkezdtem snüsszt használni. Ha huzamos ideig (mondjuk 3-4 napig vagy 1-2 hétig) nem tömök, majd utána megint, az ínyemen egy fehér folt, úgynevezett "leukoplakia" jelenik meg, de ez néhány nap alatt el is múlik. Ez utóbbi főleg erősebb cuccok után okoz némi kellemetlenséget. Egyébként ezen kívül még eddig semmilyen komolyabb elváltozást nem tapasztaltam sem az ínyemmel, sem pedig a fogaimmal kapcsolatban.


Változó, hogy mennyit szoktam használni: általában naponta egyszer tömök, legfeljebb kétszer.

2020. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!